Bratislavské nákupné centrum Polus mení svoju tvár. Cena rekonštrukcie by sa mala vyšplhať až na 4 milióny eur

Polus city center.jpg

Veľká časť priestorov na prízemí sa zmení na nákupnú pasáž s viac ako 25 obchodmi s potravinami a módou.

Bratislavské nákupné centrum Polus City Center prechádza rekonštrukciou. Vďaka investícii za 4 milióny eur sa zmení interiér aj exteriér nákupného centra. „Veľká časť priestorov na prízemí sa mení na nákupnú pasáž s viac ako 25 obchodmi s potravinami a módou. Zákazníci sa môžu tešiť aj na trh s čerstvými potravinami,“ informoval manažér spoločnosti Immofinanz Peter Očovan.

Firma už začala s prvou fázou modernizácie. „Modernizácia bude prebiehať v niekoľkých fázach a vďaka tomu budú môcť naši zákazníci aj naďalej nakupovať,“ dodal Očovan. Rekonštrukciou prejde aj exteriér nákupného centra. „Vynoví sa námestie pred hlavným vstupom do centra, takzvanou hlavnou rotundou. Prepojenie areálu jazera Kuchajda s nákupným centrom sa tiež zlepší. Nákupné centrum získa úplne nový vzhľad,“ konštatoval Očovan.

Spoločnosť Immofinanz pôsobí v oblasti komerčných nehnuteľností, jej aktivity sa zameriavajú na segmenty retailu a kancelárií na trhoch v Rakúsku, Nemecku, Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Poľsku. Portfólio nehnuteľností spoločnosti má hodnotu približne 4,3 miliardy eur a zahŕňa viac ako 220 nehnuteľností. Firma je kótovaná na burzách vo Viedni a Varšave.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk