Bratislavskí kriminalisti vyšetrujú prípad poškodených bankomatov v obchodnom centre v Čiernej Vode

Bankomat lupez policia.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

V utorok v čase okolo 1.15 hod. riešili policajti prípad dvoch poškodených bankomatov osadených vo vonkajšej časti obchodného centra.

Polícia prijala oznam o poškodení dvoch vonkajších bankomatov pri nákupnom centre v miestnej časti Čierna Voda obce Chorvátsky Grob. K oznámeniu došlo krátko pred 1.15 hod. v utorok 16. apríla. Po príchode na miesto zadržala polícia 4 podozrivé osoby rumunskej národnosti.

Všetkými podozrivými osobami sa podľa slov policajnej hovorkyne Lucie Mihalíkovej v súčasnosti vykonávajú potrebné procesné úkony. Polícia vykonala taktiež všetky potrebné a neodkladné kroky a zdokumentovali aj miesto činu.

Vyšetrovateľ už v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania a ohrozovania prevádzky všeobecne prospešného zariadenia v súbehu s poškodzovaním cudzej veci a krádeže v štádiu pokusu. Ďalšie okolnosti tohto prípadu sú v týchto chvíľach predmetom intenzívneho vyšetrovania. Hneď, ako to procesná situácia umožní bude polícia podľa slov hovorkyne verejnosť o prípade informovať.

Bankomat lupez policia.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava
Bankomat lupez policia.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava
Bankomat lupez policia.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk