Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mestská polícia BA
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj: MsP Bratislava
16. augusta 2018 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDeň.skBratislavaDeň.sk, MsP Bratislava Diskusia()

Bratislavskí mestskí policajti riešili v uplynulom týždni viac než 1200 prípadov

Počas uplynulého týždňa riešila mestská polícia v Bratislave až 1217 prípadov. Ako sa neskôr ukázalo, z preverených prípadov bolo 285 takých, ktoré boli na mieste vyhodnotené ako neopodstatnené.

K opodstatneným a riešeným prípadom patrili ako zvyčajne priestupky z oblasti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke. Týcho prípadov bolo až 770. V dvoch prípadoch spolupracovala mestská polícia s príslušníkmi hasičského a záchranného zboru.

“Priestupku proti verejnému poriadku sa dopustilo celkom 9 ľudí, čistota a poriadok na verejných priestranstvách bola ľahostajná pre 28 ľudí. V 14 prípadoch hliadky mestskej polície zistili a riešili nepovolenú konzumáciu alkoholických nápojov na verejných priestranstvách. V 4 prípadoch zistili mestskí policajti nepovolené exteriérové sedenie a v 16 prípadoch nedodržanie stanovených záverečných hodín,” uvádza mestská polícia na svojej webovej stránke.

V jednom prípade bol zistený aj nepovolený ambulantný predaj a osemkrát sa vyskytli nepovolené pouličné aktivity. Zo strany jedenástich ľudí bolo zaznamenané taktiež obťažovanie okoloidúcich.

“Na príslušné úrady mestská polícia nahlásila 8 starých vozidiel, 1 novú nelegálnu skládku a 2 prípady poškodenia dopravných značiek,” uvádza bratislavská polícia.

“Blokovacie zariadenie bolo na nesprávne zaparkované vozidlá založené celkom v 427 prípadoch a 107 motoristov si po odtiahnuté vozidlo muselo zájsť do areálu príslušnej odťahovacej služby. Najviac priestupkov mestskí policajti riešili na Františkánskom námestí, odkiaľ evidujeme celkom 40 priestupkov,” uzatvára polícia vo svojom týždennom hlásení.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X