Bratislavskí policajti počas vianočných sviatkov zachránili ľudský život

Most snp samovrah policia mapy.jpg
Ilustračná foto: www.google.com

Policajti Obvodného oddelenia v Petržalke a policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky (PMJ) Krajského riaditeľstva v Bratislave počas vianočných sviatkov naplnili poslanie Policajného zboru „pomáhať a chrániť“.

Aj vďaka ich pohotovej reakcii a úsiliu, zachránili život 20-ročnému mužovi z okresu Galanta, ktorý chcel skokom z mosta ukončiť svoj život.

Na muža stojaceho za zábradlím na Moste SNP upozornil hliadkujúcich policajtov v utorok 25. decembra v nočných hodinách, krátko pred 23.00 hod., okoloidúci muž. Policajti sa ihneď dostavili k miestu, kde sa muž nachádzal a začali s ním komunikovať.

Muž však všetku snahu policajtov o pomoc a spoluprácu odmietal, až sa nakoniec spustil po hrane mosta a zostal sa držať rukami mostného zábradlia. Policajti v momente chytili muža a za oblečenie ho vytiahli cez zábradlie do bezpečia. Zachráneného muža policajti následne odovzdali do starostlivosti privolaným záchranárom, ktorí ho za policajnej asistencie previezli do jednej z bratislavských nemocníc.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk