Bratislavský kraj aktualizoval turistické a cyklistické mapy, nájdete ich aj online

Juraj droba turisticke mapy 1.jpg

Distribuovať ich budú prostredníctvom svojich a partnerských zariadení cestovného ruchu.

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) vydal nové turistické a cyklistické mapy. Samosprávna o tom informuje na svojom webe. „Tento rok pre vás máme štyri aktualizované verzie máp. Všetky majú turistické aj cykloturistické značenie,“ uviedol predseda BSK Juraj Droba. Ako dodal, budú ich distribuovať prostredníctvom svojich a partnerských zariadení cestovného ruchu, ale budú zverejnené aj na stránke BSK.

Prvou novou turistickou mapou je Bratislava zo sedla bicykla + Malé Karpaty – juh, Devín, Kamzík, druhou je mapa s názvom Malé Karpaty – stred, Červený Kameň, Zochova chata, treťou je mapa Záhorie, ktorá siaha až po Južnú Moravu, štvrtá mapa má názov Región Senec.

Naše cykloturistické mapy sú užitočnou a prehľadnou pomôckou pri spoznávaní krás či plánovaní výletov v Bratislavskom kraji. Či už budú vaše cesty smerovať na Záhorie, Pomoravie, do regiónu Senec, Malých Karpát alebo do Bratislavy, vždy objavíte nádherné miesta, ktorých návšteva vás vždy obohatí o krásne zážitky a upokojujúce pohľady na naše prírodné bohatstvá,“ doplnila vedúca oddelenia marketingu BSK Katarína Weissová.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk