Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Magistrat bratislava kandidat kontrolor vyberove konanie praca mapy.jpg
Foto: ilustračné, www.google.com
4. septembra 2019 Správy BratislavaAktuálne správy od BratislavaDen.skSITA Diskusia()

Bratislavský magistrát pripravuje v septembri ďalšie výberové konania do mestských podnikov

Mesto chce vybrať členov predstavenstiev do dopravného podniku, vodární alebo do OLO.

Bratislavský magistrát pripravuje v septembri ďalšie výberové konania do mestských podnikov. Hlavné mesto chce vybrať prostredníctvom verejných i neverejných vypočutí kandidátov a obsadiť viaceré posty v Dopravnom podniku Bratislava (DPB), Bratislavskej vodárenskej spoločnosti (BVS), Odvoze a likvidácií odpadu (OLO), Marianum. Hľadá tiež riaditeľa Metropolitného inštitútu Bratislava (MIB). Informoval o tom hovorca Bratislavy Peter Bubla.

V stredu 4. septembra sa uskutoční od 8.00 neverejná a následne od 9.30 hod. verejná časť výberového konania na člena predstavenstva – zodpovedného za ekonomický/finančný úsek (CFO) – spoločnosti OLO. Výberové konanie bude v Justiho sieni Primaciálneho paláca v Bratislave. Do výberového konania na túto pozíciu doručili magistrátu 22 prihlášok, z toho 20 bolo kompletných.

Výberové konanie

O 14.00 bude na rovnakom mieste pokračovať neverejné a od 15.30 hod. verejné vypočutie uchádzačov na člena predstavenstva zodpovedného za ekonomický/finančný úsek (CFO) – BVS. Do výberového konania na túto pozíciu bolo na magistrát doručených 32 prihlášok, z toho 30 bolo kompletných.

Vo štvrtok 5. septembra pokračujú výberové konania na člena predstavenstva zodpovedného za ekonomický/finančný úsek (CFO) – DPB. Od 8.00 sa začne neverejnou časťou a následne od 10.00 hod. je plánovaná verejná časť. Výberové konanie sa rovnako uskutoční v Justiho sieni Primaciálneho paláca v Bratislave. Do výberového konania na túto pozíciu doručili na magistrát 26 prihlášok, z toho 25 bolo kompletných.

Životopisy uchádzačov, zoznam výberových komisií pre jednotlivé výberové konania, ako aj rokovací poriadok a etický kódex výberovej komisie zverejnil magistrát na svojich internetových stránkach. Ďalšie plánované výberové konania plánuje mesto urobiť počas septembra a októbra.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X