Bratislavský raper Rytmus bojoval ako drak a boxoval do konca, no proti Marpovi aj tak neuspel

Boxerský zápas Rytmus vs Marpo

Raper Rytmus vydržal v boxerskom súboji 6 kôl, no proti niekdajšiemu thaiboxerovi Marpovi neuspel. Marpo na adresu Rytmusa poznamenal, že ho raperova húževnatosť a odolnosť prekvapila.

Vo štvrtok 27. decembra sa v O2 Arene v Prahe v boxerskom súboji stretli Patrik Vrbovský alias Rytmus, bratislavský raper a Marpo, bývalý thaiboxer. Rytmus sa trikrát ocitol na zemi, no bojoval ako drak a vždy sa po páde postavil.

To však nestačilo na skúsenosti, ktoré mal jeho protivník. Počas celého zápasu Rytmus za Marpom zaostával. Niekdajší bubeník skupiny Chinaski Marpo mal medzi šestnástimi povrazmi v ringu pästiarsku prevahu a hnal sa za knockoutom, napokon sa ho však nedočkal.

„Cítim sa ako 42-ročný starý muž. Robím si srandu. Cítim sa dobre. Dal som si náročnú výzvu. V druhom kole som si myslel, že už to ďalej nedám. Trikrát som bol na kolenách, ale povedal som si, že to nevzdám a dobojujem až dokonca,“  povedal ešte v ringu Rytmus.

Rytmusov súper priznal, že ho húževnatosť a odolnosť slovenského elitného rapera prekvapila. „Čakal som, že nedodržím plán a presne to sa aj stalo. Raz som ho trafil a naháňal som sa za KO. Je to môj desiaty súboj, v ringu som stál po ôsmich rokoch, takže nie som profesionál. Musím vzdať úctu Rytmusovi, že ustál neskutočné bomby. Myslím si, že mám zlomený kĺb z toho, ako som ho trafil. Mal som pocit, že sú majstrovstvá sveta v hokeji alebo vo futbale, pretože týmto večerom žila celá republika. Myslím si, že o to išlo a podarilo sa to,“  uviedol Marpo. Bývalý thaiboxer je od Rytmusa o 8 rokov mladší. Štvrtkový boxerský zápas bol Rytmusovou premiérou.

Pozrite sa na krátky záznam z boxerského duelu:

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk