Bratislavský samuraj napadol skupinku mladíkov, tí sa zachovali skutočne hrdinsky

Kolaz bratislava policia napadnutie.jpg
Foto: KR PZ Bratislava

Uplynulý víkend priniesol do Bratislavy neuveriteľnú udalosť, ktorá zostane mladíkom ešte dlho v pamäti. Šialený útok muža s mečmi na nevinnú skupinku mladých ľudí v sobotu všetkých šokoval.

Počas uplynulého víkendu došlo k priam neuveriteľnému incidentu. V sobotu 23. septembra krátko po polnoci 50-ročný Martin M. z Bratislavy napadol skupinku mladých mužov. Martin teraz čelí obvineniu z trestného činu nebezpečného vyhrážania a trestného činu výtržníctva. Toto obvinenie vzniesol poverený policajt Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV.

Podľa dostupných informácií sa v inkriminovanú sobotu došlo k incidentu ako z akčného filmu. Policajti boli vyslaní na ulicu M. Sch. Trnavského po oznámení, že skupina šiestich mladých ľudí bola ohrozená ozbrojeným mužom, ktorý mal pri sebe dva japonské meče – katany.

S japonskými katanami v rukách sa začal Martin M. vyhrážať mladým ľuďom smrťou, čo viedlo k tomu, že sa skupina pokúsila pred ním uniknúť. Avšak agresívny muž ich prenasledoval a svoje vyhrážky neustále stupňoval. Po chvíli prenasledovania a vyhrážania zapichol jeden z mečov do zeme, pričom vytiahol druhú zbraň – nunčaky.

Agresívne správanie a vyhrážky zabitím pokračovali. Nakoniec dvaja odvážni mladí muži využili chvíľkovú nepozornosť 50-ročného muža a dokázali ho spacifikovať. Až do príchodu polície ho na mieste zadržali.

Policajti rýchlo intervenovali a eskortovali Martina M. na policajné oddelenie, kde podstúpil potrebné úkony. Jeho prípad je v súčasnosti podrobený tzv. super rýchlemu konaniu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk