Bratislavský Slovan zasiahla korona, hlásia nakazených hráčov aj členov realizačného tímu

Radosť hráčov HC Slovan Bratislava po strelenom góle počas hokejového zápasu 4. kola základnej časti Tipos extraligy 2020/2021 medzi HC Slovan Bratislava - HC 07 Detva. Bratislava, 11. október 2020.
Foto: SITA/Branislav Bibel

Prvé mužstvo Slovana automaticky putovalo do karantény a jej dĺžku určí Regionálny úrad verejného zdravotníctva Bratislava.

Ďalší klub najvyššej slovenskej hokejovej súťaže musel dočasne prerušiť svoju činnosť, v Slovane Bratislava totiž testy odhalili 23 osôb s koronavírusom. Ako informuje oficiálny web „belasých“, ide o osemnástich hráčov a piatich členov realizačného tímu.

Na základe tejto skutočnosti vedenie HC Slovan Bratislava s okamžitou platnosťou prerušilo tréningový proces a požiada SZĽH a Ligovú radu Tipos extraligy o odloženie svojich najbližších zápasov, minimálne duelov proti HKM Zvolen a MHk 32 Liptovský Mikuláš,“ uvádza sa v správe na webe Slovana.

Prvé mužstvo Slovana automaticky putovalo do karantény a jej dĺžku určí Regionálny úrad verejného zdravotníctva Bratislava. „Z pozitívne testovaných nemá väčšina žiadne príznaky, niektorí však vykazovali v posledných dňoch mierne symptómy ochorenia,“ informoval Slovan.

V hokejovej Tipos extralige sa v predchádzajúcom období ocitlo v karanténe niekoľko jej účastníkov – Nové Zámky, Košice, Miškovec, Liptovský Mikuláš, Michalovce a v utorok aj Poprad.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk