Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
protesty proti islamizácii
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA
11. septembra 2015 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skKR PZ v Bratislave, © BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Bratislavu a Malacky čakajú v sobotu viaceré protesty. Pripravte sa na možné obmedzenia

Počas soboty sa v Bratislave a Malackách uskutočnia verejné zhromaždenia, polícia preto prijíma viacero opatrení. V súvislosti s plánovanými protestmi môže dôjsť aj k obmedzeniam cestnej premávky.

Prvé zhromaždenie bude od 14. do 19. hodiny na Námestí SNP v Bratislave. Účastníci sa stretnú na Námestí Franza Liszta. Zhromaždenie sa z miesta stretnutia bude presúvať cez Šancovú ulicu, Štefánikovu ulicu, Hodžovo námestie, Suché Mýto, Hurbanovo námestie na Námestie SNP.

Ďalším podujatím bude Demonštrácia za toleranciu, ktorá sa uskutoční od 14. do 17. hodiny na Kamennom námestí, Hviezdoslavovom námestí, Hlavnom námestí a Námestí slobody.

Účastníci zhromaždenia sa budú v čase od 14.30 hod. presúvať cez Hviezdoslavovo námestie, Rybné námestie, po Panskej, Ventúrskej, Sedlárskej ulici cez Hlavné námestie, Kostolnú ulicu, Primaciálne námestie, Uršulínsku ulicu, Laurinskú ulicu, bránu, Gorkého, Kamenné námestie, Špitálsku, Mariánsku, Obchodnú, Kollárovo námestie a Námestie slobody.

Tretie verejné zhromaždenie s témou proti islamizácii Európy a imperializmu USA bude v Malackách od 17. do 20. hodiny. Účastníci zhromaždenia, ktorí sa stretnú pri soche M. R. Štefánika na Kláštornej ulici sa budú presúvať cez Mierové námestie na Kláštorné námestie, na Družstevnú ulicu.

Polícia vyzýva občanov, ktorí sa plánujú zúčastniť uvedených zhromaždení, aby nenarúšali verejný poriadok a neporušovali svoje povinnosti vyplývajúce zo všeobecne záväzných právnych predpisov. Krajské riaditeľstvo PZ v Bratislave vyčlenilo do bezpečnostných opatrení dostatočný počet policajtov a prostriedkov, za pomoci ktorých budú dohliadať na zabezpečenie verejného poriadku, ochranu života, zdravia a majetku občanov.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X