Bratislavu čaká výnimočný koncert pre všetkých zadarmo, úžasný zážitok prinesie aj obmedzenia na Moste SNP

Starmus most snp queen brian may jean michel jarre.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com , www.facebook.com

Blíži sa neuveriteľné hudobné podujatie, ktoré prinesie zážitok všetkým prítomným len tak, zadarmo. V Bratislave sa stretne dvojica svetoznámych hudobných legiend, Jean-Michel Jarre a Brian May, na prestížnom festivale Starmus. Otvárací koncert slávnostne odštartuje tento hudobný festival spájajúci vedu a umenie. 

Bratislava sa chystá privítať dvojicu hudobných velikánov, Jean-Michel Jarre a legendárny gitarista skupiny Queen Brian May prichádzajú a vystúpia na prestížnom festivale Starmus. Festival sa zameriava na spojenie vedy a umenia.

Otvárací koncert tohto festivalu sa koná v nedeľu 12. mája o 20.00 na Incheba Expo Open-Air. Podujatie sľubuje jedinečný zážitok pre všetkých a ako bonus je vstup na tento koncert úplne zadarmo.

S prípravou a konaním veľkého otváracieho koncertu sú spojené aj dočasné dopravné obmedzenia. Most SNP bude uzavretý v oboch smeroch v sobotu 11. mája 2024 od 20.30 do 23.30 a v nedeľu 12. mája 2024 od 20.00 do 23.00 hod. Uzávierka má výnimku pre MHD, pre ktorú bude most prejazdný s miernym zdržaním.

Koncert Jarreho a Maya je len začiatok. Hlavný program festivalu bude pokračovať až do 17. mája s hviezdami ako antropologička Jane Goodall, fyzik Kip Thorne a astronaut Chris Hadfield. Okrem toho je počas festivalu pripravený aj sprievodný program na Hlavnom námestí, kde vás čakajú diskusie a koncerty domácich a zahraničných hudobníkov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk