Z Bratislavy sa dostanete do Bangkoku cez Dubaj, flydubai pridala nové prestupové spojenie

Letisko, flydubai
SITA

Letecká spoločnosť flydubai od 29. novembra pridala nové prestupové spojenie z Bratislavy cez Dubaj do Bangkoku. Slováci sa tak na dovolenku v Thajsku dostanú letecky aj z Bratislavy.

Priame letecké spojenie do Dubaja zabezpečuje flydubai štyrikrát týždenne v pondelok, utorok, piatok a sobotu. Ako informovalo bratislavské letisko, najvyhľadávanejšie zo slovenskej metropoly sú prestupové spojenia v Dubaji do Colomba na Srí Lanke, do Salalah v Ománe, na Maledivy a Zanzibar.

„Letecká spoločnosť flydubai ponúka priame lety z Letiska Bratislava do Dubaja už dva roky. Pôvodnú frekvenciu letov dvakrát týždenne zvýšila už na štyri lety do týždňa, čo je dôkazom záujmu Slovákov nie len o lety do Spojených arabských emirátov, ale aj do prestupných destinácií, ku ktorým pribúda Thajsko,“ povedal generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Ivan Trhlík.

„Bangkok je veľmi populárna destinácia a spustenie letov do nej odráža silu našej leteckej siete a celkovej ponuky. Spustenie letov do tejto destinácie je pre nás významným míľnikom, keďže cestujúcim z Dubaja a z Bangkoku, či už idú za obchodom alebo zábavou, ponúkame väčší výber a flexibilitu v rámci našej siete,“ informoval ešte v lete generálny riaditeľ flydubai Ghaith Al Ghaith.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk