Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vlčie hrdlo, hala
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
BSK
16. júna 2015 Správy Bratislava od BratislavaDen.skBSK, © BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

BSK chce zrekonštruovať nevyužívanú halu vo Vlčom hrdle. Vyhlásil architektonickú súťaž pre študentov

Bratislavský kraj plánuje v nevyužívanej hale patriacej SOŠ chemickej vo Vlčom hrdle vybudovať nový polyfunkčný priestor pre spoločenské a športové využitie.

Priestor na kreativitu ponúka samotným študentom, ktorí môžu posielať architektonické návrhy na rekonštrukciu tohto priestoru. Súťaž, ktorú vyhlásil Bratislavský kraj, štartuje 16. júna a návrhy je možné posielať do 31. júla.

„Súťaž je určená pre študentov stredných a vysokých škôl s cieľom nájsť najlepší architektonický návrh. Ten musí byť originálny, nápaditý a efektívne riešiť priestory nevyužívanej haly ručných dielní. Návrhy bude hodnotiť porota zložená zo zástupcov organizátorov, partnerov súťaže a ďalších nezávislých odborníkov,“ priblížil predseda BSK Pavol Frešo.

Záujemcovia sa musia do súťaže prihlásiť prostredníctvom e-mailu [email protected] od 16. do 30. júna. Následne im bude poskytnutá dokumentácia priestoru, fotografie a priestor si budú môcť v prvej polovici júla aj prezrieť. Do konca júla môžu posielať na rovnakú mailovú adresu svoje architektonické návrhy, pričom každý autor sa môže zapojiť len jedným architektonickým návrhom.

Návrh treba priniesť aj osobne alebo zaslať poštou na adresu vyhlasovateľa súťaže: Bratislavský samosprávny kraj, Sabinovská 16, 820 05 Bratislava na CD/DVD/USB nosiči v obálke s nápisom „architektonická súťaž – neotvárať“. Autor víťazného návrhu bude odmenený vecnou cenou, notebookom MacBook Pro.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X