Budovanie dôvery, alebo „Radšej raz vidieť, než stokrát počuť...“

D80_8031.jpg
Foto: AJ Produkty

BRATISLAVA 24. septembra (BratislavaDeň.sk) – Dôvera u ľudí sa získava postupne, najčastejšie pomocou osobnej skúsenosti, na základe osobného poznania a následného pochopenia. A tiež pomocou dostatočného množstva kvalitných informácií, ktoré dokáže podať niekto, kto sa veci rozumie.

„Je lepšie sa dvakrát spýtať, ako raz zablúdiť“ – hovorí známe dánske príslovie – a v oblasti rozhodovania sa o kúpe akéhokoľvek spotrebného tovaru to platí dvojnásobne. Slovenská verejnosť má od nepamäti konzervatívnejší prístup k akémukoľvek riešeniu vecí, no na druhej strane, pokiaľ si získa ich srdcia, sú následne až prekvapujúco ochotní im dlhodobo podľahnúť.

Nie náhodou aj v tomto prípade platí, že je lepšie raz vidieť niečo na vlastné oči, než o tom stokrát čítať. Oprávnene. Akýkoľvek, čo i len jeden osobný, reálny zážitok a skúsenosť – a na jeho základe vzniknuté bohaté dojmy, emócie a pocity sa v podvedomí ľudí uchovajú omnoho dlhšie, než akákoľvek videná ponuka, či prečítaná informácia. Žiaľ, v dnešnej virtuálnej a uponáhľanej dobe sa čoraz častejšie stretávame s klamlivými informáciami, webovými ponukami plnými výmyslov, neraz až protizákonného obsahu.

Dotyk s reálnou ponukou

Základom akéhokoľvek kvalitného obchodného vzťahu je nielen kvalita ponúkaných produktov, ale aj samotná kvalita vzťahu a v rámci neho aj danej komunikácie. To bola aj príčina, prečo už doposiaľ úspešná elektronická komunikácia značky AJ Produkty so svojimi klientmi prešla do novej, osobnejšej a priamejšej fázy. Situácie, keď priamo v kancelárii AJ Produkty v Bratislave, bol vytvorený showroom AJ Produkty pre klientov, ktorí majú záujem sa zoznámiť „na priamo“ s tovarom a variabilitou zostáv ponúkaných spoločnosťou AJ Produkty. Priamo v showroome je – počas návštevy Bratislavy – možné  za asistencie a odborného poradenstva profesionálov prezrieť rôzne kancelárske vybavenia, zostavené do funkčných kancelárskych zostáv, konferenčnú miestnosť, šatňové skrinky, dielenské vybavenie, policové a paletové regály a pod. Pozitívom rozhodovania sa priamo na mieste – v showroome AJ Produkty – je získanie osobnej skúsenosti a potvrdenie reálnej predstavy – pri definitívnom rozhodnutí sa o kúpe.  A nielen to. Nakoľko nie sme všetci zbehlí v administratívnych úkonoch, odborníci AJ Produkty sú pripravení priamo, počas vašej návštevy v showroome AJ Produkty pomôcť vytvoriť objednávku a následne zaslať akýkoľvek vybratý a zakúpený produkt na vami zadanú adresu.

5068c30c d52a 11e9 a5df a0369f103266 1.jpg
Foto: AJ Produkty Foto: Klient

Zľavový kód – efektivita nákupu

Samozrejme, nie každý má možnosť a hlavne čas, osobne navštíviť showroom. Pre túto skupinu klientov, ktorá už má svoju skúsenosť s elektrickou formou nákupu tovaru a aj na základe renomé, pozitívnych referencií, či osobnej skúsenosti dôveruje spoločnosti AJ Produkty, pripravila spoločnosť výhodné riešenie – v podobe využitia zľavového kódu do svojho e-shopu AJ Produkty. Samotné zľavy v rámci zľavového kódu Autumn19 sú pritom v období od 23. do 29.9 2019 natoľko atraktívne, že stoja za pozornosť. Veď posúďte sami: na získanie 5% zľavy postačuje nákup nad 300 €, 10% zľavu získa každý, kto nakúpi tovar v hodnote nad 600 €, 15% zľavu získate pri nákupe tovaru nad 1200 € a až pätinovú, 20% zľavu je možné získať nákupom tovaru nad 2000 €! Samozrejme, že zľavový kód je platný pre každého klienta a zákazníka iba raz a zľava platí iba na nezľavnené produkty.

Hovorí sa, že nedôvera otvára bránu strachu. Aj preto je lepšie ak – pokiaľ ňou trpíte – a pritom potrebujete vybaviť vašu domácnosť, pracovisko, firmu, či kanceláriu kvalitným a funkčným vybavením, navštívite bratislavský showroom spoločnosti AJ Produkty a zveríte sa do rúk reálnym profesionálom. Prípadne – v duchu myšlienky, že „úspora času je oslobodená od daní“ si zvolíte efektívnejšiu a najmä jednoduchšiu cestu a v rámci e-shopu AJ Produkty si vyberiete – aj  pomocou zľavového kódu – tovar „ušitý presne na vašu mieru a požiadavky“…

Inzercia

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk