Burzoblšák klope opäť na dvere s príchodom októbra, nájdite si medzi zaujímavými kúskami ten váš

Burzoblšák
Foto: Facebook/ Burzoblšák

Na Burzoblšáku nájdete oblečenie, handmade výrobky, knihy, platne, starožitnosti či obrazy.

Patríte k milovníkom módy, ktorá je z druhej ruky? V tom prípade by ste nemali chýbať na ďalšom Burzoblšáku, kde si zaručene nájdete kúsok, ktorého kúpou nielen prispejete k životnému prostrediu, ale získate aj niečo originálne.

Okrem oblečenia sú na predaj topánky, kabelky a iné doplnky. Domov si môžete skrášliť handmade výrobkami, obrazmi, starožitnosťami. Dostať tam však aj platne a iné veci, ktoré v bežných obchodoch už nie sú.

V zóne s občerstvením si môžete oddýchnuť pri slaných a sladkých pochúťkach či limonádach a káve. Deti zabaví maľovanie na tvár a tvorivé dielne.

Organizátori chcú podujatím vytvoriť tradície mestského trhu s programom, podporiť novovznikajúcich handmade výrobcov a umožniť stretnutie miestnych obyvateľov. Zároveň dostanú druhú šancu aj veci a oblečenie.

Burzoblšák tiež podporuje projekty zamerané na podporu a pomoc ľuďom v núdzi v Bratislave i útulky pre zvieratá. Výber tovaru je možný i online.

Októbrový Burzoblšák sa bude konať v sobotu 1. októbra od 8.00 hod. do 14.00 hod. a nájdete ho opäť na Drieňovej ulici č. 16 v Ružinove. Vstup je zdarma. V areáli platí zákaz fajčenia a psy nie sú povolené.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk