Burzoblšák sa blíži! Čaká na vás špeciálna edícia Home edition

Burzoblšák
Tím Burzoblšák

Burzoblšák nebude chýbať ani v novembri. Štýlové oblečenie, doplnky, znovuobjavené poklady, ale aj milé „haraburdy“. To všetko iba za pár drobných nájdete prvú sobotu v mesiaci v areáli 1. súkromného gymnázia na Bajkalskej.

Najbližší Burzoblšák sa uskutoční 7. novembra o 8. hodine a pôjde o špeciálnu edíciu – Home edition. Veľakrát predajcovia priniesli naozaj vkusné a pekné vecičky do domácnosti, niektoré ešte použiteľné, iné slúžiace ako dekorácie. Home edition – teda edícia bytových doplnkov – sa snaží prilákať aj ľudí, ktorí si radi vyzdobia interiér či exteriér svojho domova rôznymi peknými drobnôstkami.

Okrem starých nepotrebných predmetov do domácnosti sa môžete tešiť aj na ručne vyrábané a zdobené dekoračné predmety od šikovných rúk či domáce pochutiny. Po vydarenej októbrovej Car edition sa tím Burzoblšáku teší na ďalšiu akciu a zároveň dúfa, že Home edition bude mať u ľudí rovnaký úspech ako predošlá špeciálna edícia.

Pri tvorení týchto edícií ide zároveň aj o spestrenia, ktorými chcú Burzoblšák obohatiť, oživiť a týmto spôsobom osloviť viaceré skupiny ľudí.

Zavítajte na novembrový Burzoblšák 7. novembra o 8. hodine a zapojte sa do komunitného podujatia, či už ako predajca, alebo ako nakupujúci.

Burzoblšák

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk