Burzoblšák sa bude konať opäť v júli, veci potešia každého milovníka nákupov a zaujímavých kúskov

Burzoblšák
Foto: Facebook/ Burzoblšák

Ak si chcete v lete nakúpiť, nevynechajte tento Burzoblšák, pretože ďalší bude až po letných prázdninách.

Milovníci vecí z druhej ruky, zbystrite pozornosť. Júl klope na dvere a spolu s ním v poradí už 65. Burzoblšák. Ide o tradičné podujatie, ktoré sa koná väčšinou každú prvú sobotu v mesiaci od 8.00 hod. do 14.00 hod. na Drieňovej ulici č. 16. Tento Burzoblšák bude náhradou za augustový a najbližšieho sa ho dočkáte až v septembri.

Na podujatí by nemali chýbať ľudia, ktorým nevadí hľadanie zaujímavých kúskov v kope vecí a zároveň myslia na životné prostredie. Cieľom je recyklácia a znovuvyužitie starého a nepoužívaného oblečenia.

Okrem milovníkov módy si môžu na trhu nakúpiť aj tí, ktorí zháňajú platne, knihy, obrazy, starožitnosti či handmade výrobky. Výhodou je, že za tieto veci neutratíte veľa a nakúpite ich za pár drobných.

Návštevníci sa môžu občerstviť v oddychovej zóne sladkými a slanými pochutinami a ochutnať domáce limonády či sirupy. Vychutnať si budete môcť i kávičku. Na deti čakajú tvorivé dielne a maľovanie na tvár.

Preferujete online nákupy? Burzoblšák myslel aj na tento typ zákazníkov a od roku 2018 si môžete kúsky prezerať z pohodlia domova z každého kúta Slovenska.

Oblečenie a iné veci môžu predávajúci venovať detským domovom, ľuďom bez domova, ženám v núdzi alebo psím útulkom v Bratislave. Burzoblšák podporuje rôzne projekty zamerané na pomoc ľuďom v núdzi či zvieracie útulky.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk