Burzoblšák sa vracia po letnej pauze

Burzoblsak3.jpg
Tím Burzoblšáku

September je mesiacom, v ktorom sa deti vracajú do školských lavíc, končia teplé slnečné dni a začína sa nám opäť vkrádať do života rutina. Chce to niečo nové. Niečo pekné. Možno nejaké topánky alebo štýlový jesenný kabátik. Knihu a hrnček na chladnejšie jesenné večery alebo akúkoľvek drobnosť, ktorá dokáže potešiť.

Komunitné podujatie a blší trh – Burzoblšák otvorí 2. septembra novú sezónu po dvojmesačnej pauze. Čaká na vás veľa predajcov s oblečením, ale aj inými výrobkami a môžete sa tešiť aj na zónu s občerstvením a ďalšie aktivity.

Burzoblsak4.jpg
Tím Burzoblšáku

Novinky

Nová sezóna prináša so sebou aj novinky, ktorými chcú organizátori návštevníkom spríjemniť chvíle strávené na podujatí. Zabezpečia viac zrkadiel a novú kabínku na skúšanie pre nákupuchtivé dámy a viac miesta na sedenie pre nedočkavých partnerov. Chcú byť šetrnejší aj k životnému prostrediu, a preto okrem celkovej myšlienky recyklácie oblečenia zaviedli na podujatí aj separovaný odpad.

Burzoblsak1.jpg
Tím Burzoblšáku

Pomáhajte s Burzoblšákom

Okrem toho, že môžete prostredníctvom podujatia Burzoblšák venovať staršie veci, ktoré nepotrebujete, ľuďom v zhoršenej sociálnej situácii, môžete pomôcť aj psíkom z útulkov. V spolupráci s handmade značkou Polin organizátori vytvorili unikátne hrnčeky, ktorých kúpou podporíte slovenské útulky. Pre útulok Tulkáčik sa podarilo za dva mesiace vyzbierať 100 eur, za ktoré nakúpia pre psíkov odčervovacie tablety a ďalšie potrebné veci pre psíkov, ktorí potrebujú našu pomoc.

Burzoblsak2.jpg
Tím Burzoblšáku

Program

8.30 – 13.30 tvorivé dielne pre deti Artlandia
9.00 – 13.00 tvorivé dielne Kvetinové čelenky Artlandia
8.30 – 13.30 maľovanie na tvár

Burzoblšák sa bude tradične konať v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Ružinove od 8. do 14. hodiny.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom