Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Smartti_udernicka_eia_.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.enviroportal.sk
15. mája 2017 Správy BratislavaVýstavba a developerské projekty Bratislava od BratislavaDen.sk© BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Bytové domy Smartti Údernícka by mohli pribudnúť v Petržalke, môžete sa k nim vyjadriť

Navrhovateľ YIT Slovakia, a. s., predložil zámer Smartti Údernícka, bytové domy na posudzovanie vplyvov na životné prostredie.

Do zámeru je možné nahliadnuť do 2. júna na prízemí budovy bratislavského magistrátu alebo elektronicky TU. Verejnosť môže svoje písomné stanovisko doručiť Okresnému úradu Bratislava, odbor starostlivosti o ž. p., oddelenie ochrany prírody a vybraných zložiek ž. p., Tomášikova 46, 832 05 Bratislava 3 do 2. júna.

Účelom navrhovaného zámeru je výstavba polyfunkčných bytových domov Smartti na Úderníckej ulici v Petržalke. Ide o samostatnú stavbu, ktorá je navrhnutá ako komplex štyroch objektov na spoločnej podzemnej garáži. Polyfunkčný bytový dom je riešený ako stavba určená na bývanie s doplňujúcimi priestormi pre obchod a služby a apartmánové bývanie.

Navrhovaná činnosť je predkladaná v dvoch variantoch, ktoré sa líšia etapizáciou výstavby a rozdielnym napojením na verejné inžinierske siete. Celková plocha riešeného územia je 7 774 m2, z toho zastavaná plocha je 2 148 m2. Spolu sa navrhuje 176 parkovacích miest. Plánovaný polyfunkčný komplex má jedno podzemné podlažie a 5 až 6 nadzemných podlaží. Výstavba by mala prebiehať v dvoch etapách. V prvej postavia tri bytové domy a v druhej dostavajú posledný, ten najväčší.
Predpokladaný termín začatia a ukončenia výstavby je 1. kvartál 2018 a 4. kvartál 2019. Viac info TU.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X