Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
00 2.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
2. novembra 2018 Správy od Diskusia()
reklama:
reklama:

Ktorý vchod vo Vás vzbudzuje tie najväčšie obavy? Tento pravdivý psychologický test o Vás povie veľa

Americký mytolog a spisovateľ prednášajúci na Columbijskej univerzite Joseph Campbell (1904-1987) napísal: „Jaskyňa, do ktorej sa bojíte vojsť, ukrýva poklad, ktorý hľadáte.“ Campbell tvrdí, že aby bol človek šťastný, musí sa zbaviť strachu a ísť za svojím ideálom.

Psychológ Clifford Lazarus k tomu hovorí, že si sami podvedome vytvárame zábrany, ktoré nám nedovoľujú ísť vpred.

Domnieva sa rovnako ako Campbell, že človek musí čeliť svojim obavám, ak chce dosiahnuť výšin, po ktorých túžia.

Vypracoval k tomu tento test

Pozrite sa pozorne na zobrazenej vchody a vstupy.

Vyberte ten, ktorý vo Vás prebúdza najviac strachu a prečítajte si, čo to znamená.

Vchod číslo 1.

01 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Vyľakal vás tento obrázok? Znamená to, že ste silný a šikovný človek. Rovnako tak vás táto voľba charakterizuje ako človeka uzavretého. Čas od času sa ohradíme pred vonkajším svetom a nepustíte k sebe ani svojich najbližších.

Ste človek náročný, ktorý si vystačí sám so sebou. Snažíte sa však viesť aspoň trochu otvorenejší život, viac nasýtený emóciami, a usilujete aj o bohatší styky s ľuďmi.

Vchod číslo 2.

02 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Láka vás tento suterén či pivnica? Zrejme ste v poslednej dobe utrpeli viac nezdarov, postretli vás početné nepríjemnosti a trpeli ste.

Schodisko tú symbolizuje odchod zo života a opadané lístie zmeny životných fáz. Znamená to, že myšlienkovo ​​ste stále v minulosti.

Trpíte vnútorné obavou, že nešťastie a problémy vás budú stále prenasledovať. V skutočnosti však ste to vy, kto je doteraz nebol schopný odložiť a stále ich nosia so sebou. Nechajte minulosť ísť, zbavte sa krívd a negativity. Začnite myslieť na niečo kladného.

Vchod číslo 3.

03.jpg
Foto: www.imgur.com

Strach z tohto vchodu je príznakom, že hľadáte duševnú pohodu. Bojíte sa samoty. Bojíte sa, že vás v živote nikto nepotrebuje.

Na druhú stranu, ak vás vystrašila práve táto jaskyňa, je to dôkaz, že vnútorne sa cítite byť človekom na svojom mieste a viete, že idete po správnej ceste. Okrem toho táto voľba naznačuje, že hľadáte lásku. Chýba vám niečí dôvera, blízkosť a starostlivosť.

Vchod číslo 4.

04.jpg
Foto: www.imgur.com

Ak vás vyľakali dvere do tejto chatrče, je to dobré znamenie. Ste preplnený láskou a nežnosťou a pociťujete potrebu ju s niekým zdieľať.

Kvôli svojim blízkym ste odhodlaní podstúpiť mnohé. Znepokojuje vás ale finančná situácia.

Aby ste dosiahli to, čo si prajete, musíte prejsť dlhú cestu a zapracovať na svojom myslení.

Pamätajte: s chuťou do toho a pol je hotovo!

Vchod číslo 5.

05.jpg
Foto: www.imgur.com

Ak vás vystrašil tento obrázok, je pre vás pravdepodobne ťažké sa v živote otvoriť, prejaviť sa.

Zamotali ste sa sami v sebe, je pre vás ťažké vyjadriť vlastné city a myšlienky a tiež neobyčajne ťažko hľadáte dôveru k ľuďom.

Máte sklon v sebe hromadiť svoje city. Naučte sa o nich hovoriť, naučte sa o ne deliť a bude sa vám žiť oveľa ľahšie.

Vchod číslo 6.

06.jpg
Foto: www.imgur.com

Modrá farba je farbou neba a mora. Je tiež symbolom stability.

Ste veľmi pracovití a vždy dosiahnete to, o čo ste usilovali. Kladiete si celkom konkrétne, veľmi ťažko dostupné ciele a urputne a všetkou silou na nich pracujete.

Ste tvorivý, chytrý človek a dokážete vyriešiť každý problém. Do všetkého idete naplno a niekedy zabúdate na to, že vedieť sa uvoľniť a oddýchnuť si je rovnako dôležité ako poctivo a usilovne pracovať ..

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.