Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
01 1.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
01 1.png youtube.com
9. septembra 2021 Správy od Diskusia()
reklama:
reklama:

Mal tušenie, že sa mu v reštaurácii niečo deje. Keď sa pozrel na záznam z kamery, stál ako obarený

Muž, Danny Parker, si už v minulosti splnil sen a tak si založil svoju vlastnú reštauráciu. Tá mala pomerne veľký úspech. Jedlá boli dobré, zákazníci boli spokojní. Napriek tomu nebol spokojný on, pretože sa mu zdalo, že sa v reštaurácii deje niečo divné. Ako by sa tu dialo niečo nadprirodzené. Často cítil nepríjemné pocity, ako by vedľa neho niekto bol, ale reálne nikoho nevidel.

Problémy hlavne v noci

Reštaurácia bola cez noc zatvorená a zamknutá. Nikto sa do nej nemohlo dostať a nikto v nej tiež nebol. Napriek tomu našiel Danny Parker každé ráno rad vecí inak, než ich nechával. Jednalo sa hlavne o veci, ktoré niekam položil, ale ráno ich objavil úplne inde. Rovnako tak boli niektoré veci na zemi, aj keď mali byť na stole. Začal mať o to horšie pocity, že sa v jeho reštaurácii niečo deje. Že tu môže mať nejakého nepozvaného hosťa.

Nainštaloval kameru

Najjednoduchším riešením, ako to mohol zistiť, bola inštalácia kamery. U nej dúfal v tom, že sa mu možno podarí natočiť, čo sa v jeho reštaurácii deje. Stále si hovoril, že to môže byť zatúlaná mačka, že to môže byť myš alebo krysa, ktorá má na svedomí presúvanie, alebo aj zhadzovanie predmetov. Keď ale záznam druhý deň pustil, bol veľmi šokovaný a ohromne prekvapený. To, čo sa dialo v jeho reštaurácii, to sa nedalo nijako vysvetliť.

Všetko sa dialo akoby samo

Na čo prišiel, keď sa pozrel na záznam? Nemohol uveriť svojim očiam. V jeho reštaurácii boli skutočne nadprirodzené sily. V jeho reštaurácii boli skutočne duchovia. Inak sa to nedalo vysvetliť, pretože rôzne predmety sa úplne samy pohybovali po stole, iné úplne samovoľne spadli. Niet divu, že to majiteľa šokovalo.

Nemusí sa jednať o nič výnimočné

Myslíte si, že nadprirodzené sily nie sú a že je to niečo úplne vymysleného? Potom sa odporúčame pozrieť na nasledujúce video. Aj to je ukážkou toho, že okolo nás dosť možno niečo je a existuje, a čo si nedokážeme vysvetliť, ako to vzniklo a kde sa to tiež vzalo. Pritom môžu stáť napríklad aj vedľa nás.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.