Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
youtube.com
12. septembra 2020 Správy od Diskusia()
reklama:
reklama:

Rybár chytil podivnú šťuku. Nemohol uveriť tomu, čo naše ryby vnútri seba skrývajú!

Ak ste vášnivým rybárom, potom pre vás tento príbeh bude ako stvorený. V žiadnom prípade sa im ale nenechajte úplne pohltiť. To, čo sa stalo v tomto prípade rozhodne nie je bežná záležitosť. Avšak to ukazuje, že podivné a zázračné veci sa naozaj dejú aj na vodnej dne. Keď si tento americký rybár išiel zarybárčiť, zrejme ho nenapadlo, že bude svedkom niečoho, čo by rozhodne nečakal. Po prvé chytil šťuku, čo sa mu zatiaľ snáď nestalo, a za druhé, keď sa na ňu pozrel, zistil, že v sebe ukrýva niečo veľmi zvláštne. Neveril svojim očiam, a preto sa rozhodol to všetko zdokumentovať a oznámiť to svetu. Ak teda chcete vedieť, čo táto dravá ryba v sebe ukrývala, pokračujte s nami.

Šťuka na udici

Jedného krásneho dňa si dvaja rybári z amerického mesta La Crosse v štáte Wisconsin, vyrazili klasicky zarybárčiť. Keď vyrážali, netušili, že v tento krásny deň budú svedkami niečoho nevídaného. Spokojne si teda došli k rieke, nachystali svoje rybárske náčinie a pustili sa do rybolovu. Netrvalo dlho a ozvalo sa šklbnutie prútu. Boli samozrejme radi, že po krátkej dobe už majú prvý úlovok. S radosťou ho vytiahli, aby zistili, o aký druh ryby sa jedná. Keď uvideli šťuku, zvláštne na seba pozreli.

Obrovské telo

Šťuka, ktorú rybári pomocou prútu z rieky vytiahli, bola totiž na ich pomery dosť neobvyklá. Chvíľu len zmätene pozerali na rybu a nevedeli, čo povedať. Šťuka to bola, ale rozhodne tomu nenasvedčovalo jej telo. Viete prečo? Šťuka je dravá ryba, ktorá má pretiahnutý aerodynamický tvar tela, aby sa mohla vo vode rýchlejšie pohybovať a ľahšie získavať korisť. Tvar tejto šťuky vyzeral trochu inak, bolo obrovské. Nafúknuté tak, že to vyzeralo, akoby šťuka prehltla korytnačku.

Ryba v rybe

Rozhodli sa teda, že zistí, o čo v skutočnosti ide a pustili sa do vykuchávania šťuky. Akonáhle rozrezali jej telo a uvideli obsah  útrob, neverili svojim očiam. Vo vnútri sa totiž nachádzala obeť šťuky, ktorej bola ryba. Na tom nie je nič zvláštne, keby ryba nebola ešte nažive. Nie je isté, čo s rybou rybári urobili, pretože kamerový záznam ďalej nepokračoval, však diváci pevne dúfajú, vrátane nás, že jej rybári dali druhú šancu a vhodili ju späť do vody.

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.