Smejú sa im, ale sú to jediní ľudia na svete, ktorí nemávajú rakovinu!

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:
reklama:

Smejú sa im, ale sú to jediní ľudia na svete, ktorí nemávajú rakovinu!

reklama:

Život Amišov sa vyznačuje nasledujúcimi charakteristikami:

00.jpg

Kľúč Amišov ku zdraviu:

1) Zdravá strava

Výskumníci prišli na to, že Amiši konzumujú jedine čerstvú, prirodzenú a zdravú stravu, ktorú si sami pestujú.

Ich potraviny sú tak oveľa výživnejšie, majú vyšší obsah vitamínov, enzýmov, minerálov a ďalších pre organizmus dôležitých látok.

2) Absencia toxínov

Amiši nefajčia, nepijú alkohol a žijú väčšinou v neznečistenom vidieckom prostredí.

Vyvarujú sa tak najčastejším toxínom, ktoré bežný človek v civilizovanom svete do seba prijíma.

3) Ťažko fyzicky pracujú

Ťažká práca v poľnohospodárstve, na stavbách a celkový dostatok pohybu zaisťuje, že sa v ich tele tvorí v adekvátnom množstve veľmi dôležitý antioxidant glutatión.

Ide o silný antioxidant, ktorý nemožno prijímať v strave, pretože sa v žalúdku rozloží.

Jediný spôsob, ako ho získať je tak, že si ho telo musí samo vyrobiť. K tomu však dochádza jedine počas svalovej aktivity.

Navyše, pohyb je jedinou aktivitou, ktorá dokáže zabezpečiť správne prúdenie lymfy. Tá odvádza z tela škodliviny a odpadové látky metabolizmu.

Vedci sa domnievajú, že uvedené 3 piliere ich životného štýlu vedú u Amišov k tomu, že sa im vyhýbajú mnohé závažné ochorenia, vrátane rakoviny.

Pestovanie a konzumácia vlastných bio potravín ako sú ovocie, zelenina, mliečne a mäsové výrobky tak dáva úplne nový rozmer snahám o dosiahnutie trvalého zdravia.

Na úvod
1 / 2
Nasledujúce
reklama:
reklama:
00.jpg

Z kategórie Rady a tipy

Najčítanejšie za týždeň

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies