Test osobnosti: Pozerá sa na vás tento muž priamo, alebo je zobrazený z profilu?

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:
reklama:

Test osobnosti: Pozerá sa na vás tento muž priamo, alebo je zobrazený z profilu?

reklama:

Odpoveď č. 2: Mužova tvár je zobrazená z profilu

Keď ste sa na úvodnú fotku zadívali, vaše vnútorné pocity vám skôr našepkával, že mužova tvár je zobrazená z profilu? Potom to o vašej osobnosti hovorí nasledujúce.

ZDROJ: BrighSide.me
ZDROJ: BrighSide.me

Premýšľate a až potom konáte

Chcete mať všetko pod kontrolou, snažíte sa predvídať všetky možné scenáre. Ak sa vám daná situácia vymkne z ruky, cítite sa stratení a ste veľmi nervózny. Mávate problém riešiť svoje problémy okamžite. Všetko si musíte najprv dobre premyslieť.

Ste introvertne založenia

Patríte k introvertným ľuďom, ktorí sa rozhodne nedruží so všetkými ľuďmi vo svojom okolí. Máte pár naozajstných priateľov, ktorí nahrádzajú desiatky známych. Svojich blízkych bezhranične milujete a ste pre nich schopní obetovať prakticky čokoľvek.

Dokážete čítať v druhých ľuďom

V očiach druhých ľudí dokážete prečítať emócie i náladu. Ste veľmi citliví, na druhých si všímate aj tých najmenších drobností. Venujete sa však aj svojim vlastným pocitom.

Patríte k plachým, skromným a citlivým ľuďom

Máte láskavé, avšak ľahko zraniteľné srdce. Ste plachí a skromní. Ak sa stretnete s urážkami a nepríjemnými životnými okamihy, dokážete sa s nimi dobre vysporiadať. Tieto zážitky vám do ďalšieho života dodajú silu, vytrvalosť a húževnatosť.

Ste hĺbaví a chcete dosiahnuť vnútorného pokoja

Radi nad všetkým premýšľate. Snažíte sa pochopiť nielen sami seba, ale aj všetko okolo vás. Pre vašu pohodu je najdôležitejšia harmónie a vnútorný pokoj.

Na úvod
1 / 2
Nasledujúce
reklama:
reklama:
ZDROJ: BrighSide.me

Z kategórie Rady a tipy

Najčítanejšie za týždeň

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies