Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103_corwinraca_cam01_01.jpg
25. marca 2013 Správy od
reklama:
reklama:

V Rači stavajú nové byty

Bytový projekt Rinzle tvoria dva bytové domy so šiestimi a ôsmimi poschodiami.

Majiteľom bytov budú k dispozícii podzemné podlažia s 36 garážovými státiami a pivnicami a 78 vonkajších státí, čím sa zabezpečí bezproblémové parkovanie v blízkom okolí a pre návštevy domácich.

Už začiatkom budúceho roka vyrastie v Bratislavskej mestskej časti Rača spolu 88 nových bytov. Informoval o tom dnes Ivan Valent, predseda predstavenstva spoločnosti Corwin Capital, ktorá stavbu realizuje. Ide pritom o projekt s názvom RINZLE, a to priamo na úpätí Malých Karpát.

„Predaj bytov sme spustili od februára, ľudí zaujíma najviac poloha, keďže ide o bývanie v tesnej blízkosti vinohradov a očarujúcej scenérie Malých Karpát. Ponúkame jednoizbové až štvorizobvé byty a som presvedčený, že Rinzle ponúkne príjemné a komfortné bývanie pre každého,“povedal Ivan Valent.

Podľa architekta Petra Suchanského projekt Rinzle obohacuje historickú časť Rače novým kvalitným mestským štýlom bývania. „Svieža a moderná architektúra dokonale harmonizuje s okolitým prírodným prostredím. Projekt má veľmi dobré dopravné napojenie, je len 15 minút od centra mesta autom a pešo sa noví majiteľia bytov dostanú na zastávku električky či autobusov maximálne do štyroch minút. To je pre ľudí veľmi praktické. Rinzle je navyše obklopený množstom prírody, cyklistických trás, lesov a vinohradníckych sadov,“ zhodnotil projekt RINZLE bratislavský architekt. Projekt podľa staviteľa ponúka nielen bohaté športové vyžitie, ale zároveň je ideálnym miestom pre každého, kto vyhľadáva harmóniu mesta, prírody, športového, kultúrneho a rekreačného vyžitia. „A v neposlednom rade aj dobrého vína,“ s úsmevom dodáva Riaditeľ predaja spoločnosti Corwin Capital Peter Uhlárik. Mestská časť má podľa neho záujem o nových rezidentov. „Rača je priam predurčená rodinám s deťmi, mladým ľuďom a všetkým, ktorí hľadajú priateľské a bezpečné bývanie priamo pod Karpatmi,“ hovorí Uhlárik.

Všetko po ruke a bezproblémové parkovanie

Veľkou devízou projektu je výborná občianska vybavenosť, dostupné športoviská, ihriská, školy, skôlky, banky, kaderníctvo, pošta, wellness, kúpalisko a iné. Corwin Capital si dal záležať a novým majiteľom chce ponúknuť nielen pojem, ale taktiež realitu kvalitného bývania a zdravého životného štýlu, ktorý spája príjemné prírodné s užitočným mestským. Stavba projektu Rinzle bola zahájená v októbri 2012 a ukončenie projektu sa plánuje na prvý štvrťrok 2014. Bytový projekt Rinzle tvoria dva bytové domy so šiestimi a ôsmimi poschodiami. Majiteľom bytov budú k dispozícii podzemné podlažia s 36 garážovými státiami a pivnicami a 78 vonkajších státí, čím sa zabezpečí bezproblémové parkovanie v blízkom okolí a pre návštevy domácich.

Vybavenie bytov na vysokej úrovni

Bytové domy sú projektované aj stavebne realizované s ohľadom na energetickú úspornosť, v súlade so zákonom č.555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov. Staviteľ projektu ponúka byty v štadarde. Vstupnú halu domu materiálovo navrhol tak, aby mali budúci majitelia bytov príjemný pocit domova už pri jeho vstupe.

Schodiskové ramená budú akusticky odizolované a zateplenie obvodového plášťa bude riešené kamennou vlnou o hrúbke až 150mm. Projekt je výnimočný taktiež možnosťou vlastnej individualizácie. Majitelia si budú môcť vybrať zo siedmich farebných dekorov podlahových krytín vo všetkých obytných miestnostiach. V kúpeľniach a vo WC bude položená keramická dlažba a možnosť výberu z dvanástich odtieňov kermického obkladu. V bezprostrednej blízkosti stavby na Kadnárovej ulici č. 97 je pre zákazníkov pripravené “Predajné miesto”, kde si môžu záujemcovia zrealizovať obhliadku projektu, dekoračných a iných stavebných materiálov, získať všetky dostupné informácie ohľadne kúpy, financovania apod.. Staviteľ pripravil taktiež od začiatku predaja pre prvých záujemcov uvádzací bonus, ktorý je podrobne uvedený na stránke www.rinzle.sk.

NEPREHLIADNITE: Rekonštrukciu bývania plánuje každá šiesta domácnosť

Foto: rinzle.sk

reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies