Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
00 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
1. novembra 2018 Správy od Diskusia()
reklama:
reklama:

Wi-Fi! Tajný zabijak, ktorý vás pomaly ale isto zabíja! Pozor na to a predídete problémom.

V dnešnej dobe má takmer každá rodina doma Wi-Fi kvôli pohodliu. Existujú však isté obavy o bezpečnosť a záver, že Wi-Fi môže byť škodlivá pre celkové zdravie, najmä u detí. Wi-Fi má negatívny vplyv na rôzne veci, a to od zdravia mozgu až po kvalitu spánku.

Škody počas detského vývoja

Netermální rádiofrekvenčná žiarenie z Wi-Fi môže narušiť normálny bunkový vývoj, najmä vývoj plodu. Toto ožarovanie ovplyvňuje rastúci tkaniva, napríklad u detí a mládeže. V dôsledku toho by boli voči popísaným účinkom citlivejší ako priemer a sú vystavené väčšiemu riziku vývojových problémov.

01.jpg

Prispieva k rozvoju nespavosti

Wi-Fi má tiež veľký afekt na spánok. Kkeď máte pocit, že nemôžete zaspať, máte nepravidelný vzor spánku, a to môže byť spôsobené nízkofrekvenšní moduláciou z mobilných telefónov a Wi-Fi. Ľudia, ktorí sú vystavení elektromagnetickému žiareniu majú oveľa väčší problém so zaspávaním. Je známe, že deprivácia spánku môže byť škodlivá pre zdravie.

02.jpg

Rozrušuje funkciu mozgu

Wi-Fi ovplyvňuje koncentráciu mozgu. Činnosť mozgu je teda znížená a v dôsledku toho môže dôjsť k problémom so sústredením alebo k strate pamäti.

Neutralizuje spermie

Wi-Fi je ďalším dôvodom, ktorý ohrozuje mužskú mužnosť. Frekvencia znižuje pohy spermií a spôsobuje fragmentáciu DNA. Naviac môžeme ovplyvniť
plodnosť alebo zvýšiť riziko abnormálneho těhostenství.

Spôsobuje srdcové stres

Mnoho ľudí zažíva skutočnú fyzickú odozvu na elektromagnetické frekvencie, vrátane zvýšenej srdcovej frekvencie. Wi-Fi preto zvyšuje riziko kardiovaskulárnych
ochorenia.

Zvyšuje riziko rakoviny

Expoziuce elektromagnetického žiarenia zvyšuje riziko vzniku nádorov.

reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies