Čakajú nás dve posledné premiéry tejto sezóny

marionety, bábky
pixabay.com

Vzácnu kombináciu kriminálneho žánru, psychologického thrilleru a filozofickej eseje prináša inscenácia Obeť, ktorú napísal český dramatik, divadelník a filmový režisér David Jařab špeciálne pre Divadlo Aréna. Hra so skvelým hereckým obsadením bude mať premiéru už tento piatok.

„Ako poslednú premiéru si divadlo Aréna pripravilo naozaj špecialitku, dá sa povedať na mieru. Prináša vášeň, temné túžby aj humor, preto verím, že bude mať úspech,“ vyjadril sa predseda Bratislavského kraja Pavol Frešo na margo inscenácie napísanej aj naštudovanej špeciálne pre Divadlo Aréna, ktoré je v pôsobnosti BSK.

Hra sa môže pýšiť aj skvelým hereckým obsadením. Na pódiu budú defilovať Martin Hronský, Rebeka Poláková, Jana Kovalčiková, Richard Stanke a Lukáš Latinák.

Poslednú premiéru tejto sezóny predstaví v piatok podvečer aj Bratislavské bábkové divadlo, pôjde o hru Mio, môj Mio. Dielo známej švédskej autorky Astrid Lindgrenovej, ktorá je aj „mamou“ Pipi Dlhej Pančuchy, režijne naštudovala Júlia Rázusová, ktorá vážnej téme dodala humor a ľahkosť. V predstavení určenom pre deti do šesť rokov sa predstaví Lukáš Tandara, Adela Mojžišová, Michal Adam, Ján Morávek  alebo Simon Fico.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk