Celoplošné korona testovanie Bratislava: Čunovo (Otváracia doba)

Aké sú odberné miesta, dátum a časy na celoplošné testovanie COVID-19 v Čunove? Prinášame vám prehľad.

Celoplošné testovanie bude v Čunove prebiehať v sobotu 31. októbra a v nedeľu 1. novembra, taktiež aj 7. a 8. novembra v čase od 7.00 do 22.00 s tým, že posledné stery budú realizovať do 21.30 hod.

Cudzinci nachádzajúci sa v čase testovania na území SR budú taktiež otestovaní, postačí im akýkoľvek doklad totožnosti.

Viac informácií o aktuálnych opatreniach v druhej vlne pandémie nájdete aj na tejto stránke.

Na celoplošnom testovaní na ochorenie COVID-19 sa nemusia zúčastniť deti do desať rokov, autisti, onkologickí pacienti a iné skupiny, ktoré definuje Ministerstvo zdravotníctva SR. Zároveň sa testovania nemusia zúčastniť ľudia, ktorí boli v posledných 90 dňoch pozitívne testovaní na COVID-19 alebo takí, ktorí vedia lekárskou správou potvrdiť, že ich zdravotný stav im neumožňuje zúčastniť sa na testovaní. Napríklad ľudia so zlomeným nosom.

Ľuďom nad 65 rokov sa neodporúča zúčastniť sa, avšak pod podmienkou, že budú v domácej karanténe. Prednosť majú tehotné ženy s tehotenským preukazom a rodičia s deťmi v kočíku.

Odberové miesta

  • Miestny úrad Čunovo
    • ulice : Hraničiarska, Na hrádzi, Ovsená, Petržalská, Ražná, Schengenská, Skýcovská, Sochorova, Turistická, Záhradkárska osada, Občania prihlásení na obec,
  • Hasičská zbrojnica
    • ulice : Cezmínová, Dlhá, Iberková, Ibišteková, Konopiská, Krušpánová, Novosadná, Rakytníková, Rebríčková, Záhumenná, Zobová.

Postup pri získavaní výteru

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom