HASIČI: Pilotné testovanie na COVID 19 na Orave

1 / 1
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

HASIČI: Pilotné testovanie na COVID 19 na Orave

Atmosféra na odbernom mieste v obci Sedliacka Dubová, Lokca, Vavrečka a Ťapešovo na Orave počas pilotného testovania miestneho obyvateľstva v rámci operácie Spoločná zodpovednosť, týkajúcej sa celoplošného testovania Slovákov v súvislosti s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom na Slovensku. Bratislava, 25. október 2020.

Foto: archívne, SITA/Prezídium HaZZ

1 / 6
Ďalšia fotka
Atmosféra na odbernom mieste v obci Sedliacka Dubová, Lokca, Vavrečka a Ťapešovo na Orave počas pilotného testovania miestneho obyvateľstva v rámci operácie Spoločná zodpovednosť, týkajúcej sa celoplošného testovania Slovákov v súvislosti s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom na Slovensku. Bratislava, 25. október 2020.Celoplosne testovanie dubravka miesta.jpgCeloplosne testovanie odberne miesta.jpgTestovanie odberove miesta karlova ves.jpgKoronavirus testovanie odberne miesta nove mesto.jpg

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X