Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Aisec global village titulka raca.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ilustračná foto: www.raca.sk
8. januára 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Celý svet na jednom mieste môžete opäť zažiť na každoročnom podujatí Global Village

Global Village je podujatie organizované neziskovou organizáciou AIESEC s cieľom prezentovania kultúr a krajín našich zahraničných stážistov.

Zahraniční stážisti sú učastníkmi projektu Educate Slovakia. Global Village, každoročné podujatie medzinárodnej organizácie AIESEC, bude spájať kultúry z rôznych kútov sveta aj v tomto roku. Oficiálne zakončuje projekt Educate Slovakia, ktorý prebieha počas januára na základných a stredných školách na Slovensku. Akcia sa bude konať 3. februára v Bratislavskom KC Dunaj.

Global Village je oslavou odlišných kultúr, tešiť sa môžeme na jedlo, hudbu a zvyky z najrôznejších národností. Inak povedané, podujatie je zamerané na búranie stereotypov a predsudkov voči ľuďom iných národností, krajín, kultúr a náboženstiev. Atmosféru svetových rozmerov vytvárajú dobrovoľníci, zahraniční participanti projektu Educate Slovakia, ktorí pricestujú z Indonézie, Kyrgyzstanu, Azerbajdžanu, Egyptu, Brazílie, Malajzie, Číny, Turecka, Thajska a ďalších krajín.

Ciele projektu

Cieľom tohto projektu je snaha o zlepšenie kultúrneho porozumenia neformálnou a hravou cestou komunikáciou v angličtine. Ciele udržateľného rozvoja predstavujú 17 Globálnych cieľov, ktoré boli podpísané krajinami Organizácie Spojených Národov. Organizácia AIESEC v spolupráci s OSN si tieto ciele adoptovala a aktívne prispieva k ich naplneniu.

AIESEC je medzinárodná organizácia, ktorá je jednou z najväčších platforiem talentovaných mladých ľudí a dobrovoľníkov. Rozvíja novú generáciu lídrov a spája ich s podnikmi a mimovládnymi organizáciami. Poskytuje mladým ľuďom platformu, kde môžu rásť, získavať skúsenosti a popri vytváraní pozitívneho dopadu na spoločnosť môžu objaviť, čo ich baví a na čom im záleží.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X