Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pohľad na autobus pred zmodernizovanou údržbovou základňou po brífingu Dopravného podniku Bratislava (DPB) spojeného s dokončením a odovzdaním do užívania II. etapy modernizácie údržbovej základne Jurajov dvor. Bratislava, 12. júl 2018.
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, SITA/Branislav Bibel
11. januára 2021 Správy Bratislava od BratislavaDen.sk Diskusia()

Čerpaciu stanicu vozovne Jurajov dvor chcú obnoviť za takmer 400-tisíc eur

Predmetom je modernizácia technológie, rekonštrukcia spevnených plôch a výdajných ostrovčekov.

Dopravný podnik Bratislava (DPB) zrekonštruuje čerpaciu stanicu v areáli vozovne Jurajov dvor za takmer 400-tisíc eur.

Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO), v ktorom DPB hľadá zhotoviteľa stavebných prác.

Verejná súťaž

Predmetom zákazky je rekonštrukcia čerpacej stanice pohonných látok, ktorá sa nachádza vo vozovni DPB,“ uvádza sa v oznámení ÚVO.

Predpokladaná hodnota zákazky je 390 231 bez DPH a termín na predkladanie žiadostí o účasť vo verejnej súťaži je do 8. februára. Predpokladaná doba realizácie je 12 mesiacov.

Predmet rekonštrukcie

Predmetom rekonštrukcie je modernizácia technológie, rekonštrukcia spevnených plôch a výdajných ostrovčekov a osadenie novej havarijnej nádrže.

Rozsah zákazky zahŕňa aj vypracovanie a odsúhlasenie realizačného projektu, vrátane projektu organizácie výstavby, vytýčenie dotknutých jestvujúcich inžinierskych sieti, vypracovanie prevádzkového poriadku a havarijného plánu dokončeného diela a zabezpečenie všetkých náležitostí potrebných k vydaniu oprávnenia k užívaniu hotového diela,“ uvádza sa v oznámení ÚVO.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X