Cesta pozdĺž Perneckej ulice prejde rekonštrukciou za takmer 100-tisíc eur

Pernecka ulica rekonstrukcia.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Predpokladaná hodnota zákazky je 97 850 eur bez DPH, termín na predkladanie ponúk je do 29. apríla.

Karlova Ves zrekonštruuje cestu pozdĺž Perneckej ulice za takmer 100-tisíc eur. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO), v ktorom mestská časť hľadá dodávateľa stavebných prác.

Predmetom zákazky je rekonštrukcia cesty pozdĺž Perneckej ulice v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves,“ uvádza sa v oznámení. Predpokladaná hodnota zákazky je 97 850 eur bez DPH, termín na predkladanie ponúk do verejnej súťaže je do 29. apríla.

V rámci stavebných prác bude potrebné odstrániť staré obrubníky, odvodňovacie žľaby a vyfrézovať existujúci asfaltový kryt.

Frézovacie a prípravné práce musia zabezpečiť vhodný podklad tak, aby bola zabezpečená jeho rovinatosť, dodržanie jednotlivých hrúbok nových konštrukčných vrstiev, priečneho a pozdĺžneho sklonu komunikácie, pevné a rovné okraje zostávajúcej časti krytu,“ uvádza obstarávateľ. Súčasťou zákazky je odvoz a likvidácia odpadov spojených s realizáciu zákazky.

Všetky dočasné úpravy povrchov, podložia, podsypy a spevnenia si zabezpečí zhotoviteľ. Po ukončení prác je zhotoviteľ povinný uviesť dotknuté manipulačné plochy do pôvodného stavu,“ dodáva mestská časť.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk