Cestujúci, pozor: Dopravný podnik ruší od utorka do odvolania jednu z liniek MHD

Električka na koľajisku počas spustenia liniek číslo 4 na úseku zmodernizovanej 2. etapy Dúbravsko-Karloveskej elekrtičkovej radiály od zastávky Dolné Krčace po konečnú Pri kríži v Dúbravke. Bratislava, 22. február 2020.
Foto: SITA/Martin Medňanský

vodom je výrazný pokles cestujúcich, ktorí denne dochádzajú regionálnymi vlakmi a autobusmi do Bratislavy.

Dopravný podnik Bratislava (DPB) ruší od utorka 24. marca až do odvolania linku číslo 7. Dôvodom je výrazný pokles cestujúcich, ktorí denne dochádzajú regionálnymi vlakmi a autobusmi do Bratislavy, preto sa vedenie DPB rozhodlo dočasne zrušiť električkovú linku 7 na Račianskej radiále. Informuje o tom na svojej webovej stránke bratislavský dopravný podnik.

Na linku 3, ktorá premáva v intervale päť minút, sú naďalej nasadzované električky s najväčšou kapacitou a poskytujú dostatočný priestor pre aktuálne počty cestujúcich. Pre cestu na Hlavnú stanicu Bratislava odporúča dopravný podnik prestup na autobusové a trolejbusové linky na Račianskom mýte.

Všetky autobusové, trolejbusové a električkové linky premávajú počas pracovných dní v režime školské prázdniny. DPB prijal viacero opatrení v súvislosti s aktuálnou situáciou pre koronavírus a sú platné až do odvolania.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk