Cestujúci, pozor: Počas jarných prázdnin premávajú prímestské aj mestské linky v upravenom režime

Dopravny podnik doprava autobus mhd mestska hromadna.jpg
Foto: ilustračné, Henrich Kleiner/ www.facebook.com

Väčšina liniek MHD bude premávať podľa cestovných poriadkov platných pre školské prázdniny.

Prímestské a mestské linky v Bratislavskom kraji budú počas jarných prázdnin premávať v upravenom režime. Ako informuje hovorkyňa Bratislavskej integrovanej dopravy (BID) Eva Vozárová, v dňoch od 20. do 24. februára čiastočne upravia premávku dopravcov v Integrovanom dopravnom systéme v Bratislavskom kraji (IDS BK). Vlakové linky budú premávať bez obmedzenia.

Väčšina liniek mestskej hromadnej dopravy (MHD) v Bratislave bude premávať podľa cestovných poriadkov platných pre školské prázdniny. „Výnimkou budú linky 31, 39, 87 a 184, ktoré budú premávať podľa cestovných poriadkov pre pracovné dni – školský rok,“ poznamenala Vozárová.

Spoje regionálneho autobusového dopravcu Arriva budú jazdiť v režime školských prázdnin. Premávať budú spoje v cestovných poriadkoch bez poznámky, a tiež spoje s o značkou 11. Nebudú premávať spoje so značkou 10.

Informácie o cestovaní v IDS BK nájdu cestujúci na webe idsbk.sk alebo dopravcov. V prevádzke bude tiež infocentrum IDS BK na e-mailovej adrese info@idsbk.sk a telefónnom čísle 0948 102 102.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk