Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Avion shopping park.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Cestujúci, pozor: Pri Avione a na nábreží Dunaja vás čakajú zmeny v mestskej hromadnej doprave

Dočasné zmeny súvisia so stavebnými prácami na oprave chodníka a montáži trolejového vedenia.

Stavebné práce v hlavnom meste Bratislave si vyžiadajú dočasné zmeny v mestskej hromadnej doprave (MHD) na Ivanskej ceste a na nábreží Dunaja. Na sociálnej sieti o nich informuje Dopravný podnik Bratislava (DPB). Od 8. septembra približne do 21. septembra budú opravovať povrch chodníka na Ivanskej ceste.

Zastávky Avion Shopping Park budú presunuté, uvádza DPB. Druhá zmena sa týka električkovej a autobusovej dopravy pri výjazde z tunela na nábrežie Dunaja.

Stavebné práce

Od 13. septembra do 19. septembra sa uskutočnia stavebné práce a montáž trolejového vedenia pri výjazde z tunela na nábrežie a do Karlovej Vsi. Autobusové linky budú presmerované do protismeru, ale nedochádza k zmene obsluhy autobusových zastávok,“ doplnil DPB.

V rámci prác na Ivanskej ceste bude zastávka Avion Shopping park v smere jazdy Avion, Ikea / Avion – výstupište v termíne približne od 8. do 12. septembra presunutá o 30 metrov ďalej.

Presunutá zastávka

Zastávka Avion Shopping park v smere jazdy Galvaniho, ubytovňa Prima / Ribezľová bude v termíne približne od 12. do 21. septembra presunutá o 100 metrov bližšie, pred priechod pre chodcov,“ informuje DPB.

Električková linka 4 bude premávať po trase Zlaté piesky / ŽST Nové mesto – MiÚ Nové Mesto – Trnavské Mýto – Krížna – Americké námestie – Mariánska – SND – Nám. Ľ.Štúra – Šafárikovo námestie – Mariánska – Krížna – Trnavské Mýto – MiÚ Nové Mesto – Zlaté piesky / ŽST Nové Mesto.

Linka 9 bude premávať po trase Astronomická – Nemocnica Ružinov – Trnavské mýto – Krížna – Americké námestie – Mariánska – SND – Námestie Ľ. Štúra – Šafárikovo námestie – Mariánska – Krížna – Trnavské mýto – Nemocnica Ružinov – Astronomická,“ uzavrel DPB.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X