Cestujúci, zbystrite pozornosť: Počas Vrakunských hodov sa pripravte na výluky MHD

Mhd, trolejbusy
ilustračné: SITA

Niektoré linky bratislavskej MHD postihnú tento víkend výluky.

V bratislavskej mestskej časti Vrakuňa sa tento víkend konajú hodové slávnosti, ktoré ovplyvnia premávku niektorých liniek mestskej hromadnej dopravy (MHD). Autobusy 78, 79, 87 a N70 nepôjdu vo Vrakuni cez Podunajskú ulicu a časť Hradskej ulice a to až do pondelka 9. septembra do 4.00 hod. Uvádza sa to na webovej stránke imhd.sk.

Autobusy linky 78 budú premávať obojsmerne medzi zastávkami ŽST P. Biskupice a Šípová, a to priamo cez Dvojkrížnu ulicu. Vynechajú zastávky MiÚ Vrakuňa, Estónska, Stavbárska, Toryská, Hronská, Dúdvážska a Žitavská. Naopak, výnimočne zastavia na zastávkach Železničná, Čiližská a Žitavská.

Linka 79 bude obojsmerne premávať medzi zastávkami Čiližská a ŽST P. Biskupice takisto priamo cez Dvojkrížnu ulicu. Táto linka vynechá zastávky Železničná, Arménska, Podunajská, Komárovská, Toryská, Hronská a Dúdvážska. Rovnako ako linka 78 zastaví na Čiližskej a Žitavskej.

Autobusy s číslom 87 budú premávať obojsmerne medzi zastávkami Šípová a Podzáhradská cez Dvojkrížnu a Kazanskú ulicu. Vynechajú zastávky MiÚ Vrakuňa, Estónska, Stavbárska a Toryská. Výnimočne obslúžia zastávky Železničná, Čiližská, Žitavská, Dúdvážska a Hronská.

Nočná linka N70 pôjde cez Dvojkrížnu a Kazanskú ulicu do Biskupíc medzi zastávkami Šípová a Bodrocká, pričom zastaví na zastávkach Železničná, Čiližská, Žitavská, Dudvážska a Hronská. V smere na Hlavnú stanicu Bratislava pôjde N70 medzi zastávkami ŽST Podunajské Biskupice a Šípová priamo cez Dvojkrížnu ulicu, pričom zastaví na zastávkach Čiližská a Železničná. Linka nebude obsluhovať zastávky MiÚ Vrakuňa, Estónska, Stavbárska a Toryská.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom