Cestujúcich čakajú obmedzenia počas Račianskeho vinobrania

Autobus mestska hromadna doprava dopravny podnik bratislava vyberove konanie.jpg
Foto: ilustračné, Dopravný podnik Bratislava

Výluky môžu cestujúci očakávať na linke 56, počas Račianskeho vinobrania však zhustia električkovú dopravu a posilnia aj nočnú dopravu.

Od začiatku premávky v piatok 13. septembra do pondelka 16. septembra, približne do 9.00, bude z dôvodu konania Račianskeho vinobrania 2019 uzavreté centrum bratislavskej mestskej časti Rača. V tomto čase nebudú autobusy linky 56 jazdiť obojsmerne po svojej zvyčajnej trase. V sobotu a v nedeľu popoludní a večer zhustia, podľa potreby, električkovú dopravu na Račianskej radiále posilovými električkami. Nočnú dopravu posilnia počas vinobrania kĺbovým autobusom N55, niektoré odchody z Rače na Hlavnú stanicu môžu byť zdvojené.

Linka 56 nepôjde cez ulice Kubačova, Barónka a Alstrova, bude premávať z Detvianskej ulice priamo na Rustaveliho ulicu a späť. Linka nezastaví na obvyklých zastávkach MiÚ Rača, Nemecký kultúrny dom, Barónka a Námestie A. Hlinku. Odchody linky 56 zo zastávky Tbiliská smerom na Studenú budú posunuté o päť minút neskôr, oproti cestovnému poriadku.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom