Cez víkend nepôjdu električky do Karlovej Vsi a Dúbravky

električka
ilustračné: SITA

Najbližší víkend (14. a 15. marca) nebudú premávať električky do bratislavských mestských častí Karlova Ves a Dúbravka. Dôvodom sú prípravné práce k modernizácii električkovej trate na dúbravsko-karloveskej radiále.

Električky nebudú cez víkend premávať od tunela cez Karlovu Ves až do Dúbravky. Dopravu medzi Mostom SNP a Dúbravkou zabezpečia náhradné autobusy číslo X5. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Dopravného podniku Bratislava Adriana Volfová.

Počas najbližšieho víkendu budú tak niektoré električky premávať po zmenených trasách. Linka č. 4 pôjde zo Zlatých pieskov cez Trnavské mýto, Špitálsku, Jesenského, Námestie Ľ. Štúra, Most SNP, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu a pokračovať budú cez tunel, Kapucínsku, Námestie SNP, Špitálsku, Trnavské mýto naspäť na Zlaté piesky. Električky linky č. 5 budú jazdiť z Rače cez Račianske mýto, Obchodnú, tunel, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu, Most SNP, Jesenského, Námestie SNP a cez Obchodnú a Račianske mýto pôjdu opäť do Rače. Linka č. 9 bude premávať z Ružinova cez Trnavské mýto, Špitálsku, Námestie SNP, Kapucínsku a tunel na Nábrežie arm. gen. L. Svobodu a popri Moste SNP cez Jesenského, Špitálsku a Trnavské mýto naspäť do Ružinova. Náhradné autobusy X5 budú premávať cez víkend od Mosta SNP po ulicu Pri kríži v Dúbravke.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk