Cez víkend zažije dopravné zmeny aj Ružinov

Mhd bratislava posilnene linky dpb.jpg
Zdroj: Foto ilustračné: dpba.blob.core.windows.net

V sobotu 28. septembra bude od 12:00 približne do 18:00 uzavretá Ružinovská ulica v úseku od Bajkalskej ulice, až k obratisku električiek vrátane priečnych prejazdov

Pre konanie cyklisticko športového podujatia v bratislavskej mestskej časti Ružinov bude v sobotu od 12:00 približne do 18:00 obmedzená doprava. Uzavrú Ružinovskú ulicu v úseku od Bajkalskej ulice až k obratisku električiek, vrátane priečnych prejazdov, čo spôsobí aj zmenu trás liniek mestskej hromadnej dopravy (MHD).

Dopravné obmedzenia sa dotknú aj obyvateľov Ružinova

Linka 50 bude obojsmerne premávať medzi zastávkami Slovanet a Haburská/Zálužická obchádzkou cez Bajkalskú a Drieňovú ulicu. Autobusy zastavia na zastávkach Bratislavská župa a Solivarská. Linka obojsmerne vynechá zastávky na Ružinovskej ulici a Maximiliána Hella. Linka 66 v smere k Trhovisku dodrží všetky svoje zvyčajné zastávky, navyše zastaví aj na zastávke Súmračná, smerom k Astronomickej ulici. V smere na Domkársku ulicu, medzi zastávkami Slovanet a Mierová, pôjde obchádzkou cez Bajkalskú, Prievozskú a Gagarinovu, pričom zastaví na všetkých zastávkach, okolo ktorých pôjde, okrem zastávok Drieňová až Nevädzová.

Linky 67 a 87 budú začínať svoju jazdu zo zastávky Astronomická, vynechajú nástupište na Ružinovskej ulici. Linka 96 bude premávať v smere do Petržalky, medzi zastávkami Haburská a Prístavný most, po odklonovej trase cez Drieňovú a Bajkalskú ulicu, pričom zastaví na všetkých zastávkach, okolo ktorých prejde. Vynechá zastávky od Maximiliána Hella až po zastávku Prievozská. V smere k letisku dodrží všetky zvyčajné zastávky a navyše zastaví aj na Astronomickej. Električková linka 9 bude premávať bez obmedzení.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom