Chcete meniť svet? Staňte sa dobrovoľníkom a prineste pozitívnu revolúciu na Slovensko

Kolaz bratislava mareena.jpg
Foto: Mareena - koláž BratislavaDen.sk

Organizácia Mareena hľadá dobrovoľníkov, ktorí by sa zapojili do pomoci na Slovensku. Ich cieľom je pomáhať cudzincom pri integrácii prostredníctvom dobrovoľníckych programov a vzdelávacích aktivít.

Organizácia Mareena opäť hľadá dobrovoľníkov, ktorí by sa zapojili do pomoci na Slovensku. Ak máte záujem prispieť k budovaniu súdržnej a akceptujúcej spoločnosti, pridajte sa k tímu dobrovoľníkov.

Organizácia pomáha cudzincom pri integračnom procese prostredníctvom dobrovoľníckych programov a vzdelávacích aktivít. Snaží sa tiež vytvárať priateľské prostredie, ktoré spája rôzne kultúry a podporuje diskusiu o dôležitých témach. Spolupracuje tiež s neziskovými organizáciami, inštitúciami a firmami na hľadaní riešení pre aktuálne výzvy.

Ak sa aj vy chcete zapojiť do tejto dôležitej práce a prispieť k budovaniu lepšieho Slovenska, neváhajte sa zapojiť do programu Mareena. Vaše dobrovoľníctvo a angažovanosť môžu zmeniť životy a priniesť pozitívne zmeny do spoločnosti.

Ako dobrovoľník v Mareene môžete pomáhať novým občanom zorientovať sa v slovenskej spoločnosti a kultúre, prípadne s výučbou slovenského jazyka pre deti aj dospelých, pomáhať s domácimi úlohami alebo tráviť voľný čas s deťmi a dospelými cudzincami žijúcimi u nás. Taktiež sa môžete zapájať do organizácie verejných podujatí, ktoré pomáhajú spájať cudzincov a Slovákov.

Ak máte aspoň 18 rokov a viete venovať 2 hodiny týždenne dobrovoľníctvu, prihláste sa cez formulár na stránke Mareena. Pre viac informácií o ich aktivitách a možnostiach zapojenia navštívte oficiálnu stránku. Spoločne môžeme dosiahnuť veľa a vytvoriť Slovensko, na ktoré budeme hrdí.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk