Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
majáles
ilustračné: SITA
29. apríla 2016 Nezaradené od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2016

Chcete predávať na karloveskom majálese? Stále môžete, predajné miesta sú ešte voľné

Karlova Ves predlžuje termín na predkladanie ponúk na obsadenie voľných predajných miest počas tohtoročného karloveského majálesu, ktorý bude v sobotu 14. mája. Ako informuje samospráva na svojej oficiálnej stránke, ponuky na neobsadené predajné miesta za rovnakých podmienok ako v prvom kole môžu záujemcovia posielať do stredy 4. mája do 12. hodiny.

Predmetom súťaže sú predajné miesta v katastrálnom území Karlovej Vsi rozdelené do troch sektorov. V prvom je minimálna výška nájomného 100 eur za miesto, v druhom 50 eur za miesto a v treťom je minimálna výška nájomného 30 eur. Rozdiel medzi sektormi je v tom, či je v ňom možnosť napojenia na elektrický rozvod, či je v ňom obmedzená možnosť napojenia alebo je sektor bez možnosti napojenia k elektrickému rozvodu. Nájomné zmluvy s víťazmi verejnej súťaže uzatvoria na čas určitý, na jeden deň.

Nové súťažné návrhy sú záujemcovia povinní doručiť v zalepenej obálke na adresu Miestny úrad Bratislava – Karlova Ves, Námestie sv. Františka 8, 842 62 Bratislava alebo osobne do podateľne miestneho úradu s označením „Obchodná verejná súťaž – Majáles 2016 – NEOTVÁRAŤ“.

Na svojej stránke tiež samospráva zverejňuje výsledky prvého kola obchodnej verejnej súťaže na obsadenie predajných miest. Termín podávania prvých návrhov bol 22. apríl, v stanovenom termíne prišlo na karloveský miestny úrad 20 súťažných návrhov. Sortiment predajných stánkov tvoria občerstvenie, trdelník, točená zmrzlina, cukrová vata, balóny, víno i medovina.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X