Čo sa stalo? V jednom zo zamrznutých seneckých jazier sa našiel pár bez života

Jazero lad tragedia policia senecke jazera.jpg
Foto: ilustračné, Polícia Slovenskej republiky, GettyImages - koláž BratislavaDen.sk

Na mieste sa nachádzali, okrem auta, aj stopy topánok a popraskaný ľad. Po bližšom preskúmaní boli v jazere objavené telá dvoch osôb, muža a ženy, bez známok života.

Nový týždeň začal tragédiou. Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Senci boli v pondelok 22. januára vyslaní k tragédii, ktorá sa odohrala pri jednom z jazier v seneckom okrese.

Na základe telefonického oznámenia policajti dorazili k vozidlu značky Volkswagen, zaparkovanému v blízkosti jazera. Na mieste sa nachádzali, okrem auta, stopy topánok, aj samotné topánky a popraskaný ľad. Po bližšom preskúmaní boli v jazere objavené telá dvoch osôb, muža a ženy, bez známok života.

V súčasnosti policajti vykonávajú nevyhnutné prvotné procesné úkony v rámci vyšetrovania tohto prípadu. Bližšie informácie budú poskytnuté verejnosti, až keď situácia vo vyšetrovaní umožní.

Policajné orgány v nadväznosti na túto tragickú udalosť vyzývajú verejnosť, aby vzhľadom na aktuálne poveternostné podmienky dôsledne zvážila riziká spojené s pohybom na zamrznutých jazerách a vodných plochách.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk