Čo to malo byť? Polícia pátra po mužovi, ten poškodil televízor a bez slova odišiel

Kolaz bratislava poskodenie televizor predajna patranie.jpg
Foto: Polícia SR - Bratislavský kraj - koláž BaratislavaDen.sk

Polícia vyzýva verejnosť k pomoci. Pátra po mužovi, ktorý v predajni bezdôvodne pokazil televízor a spôsobil škodu vo výške takmer 1 500 eur.

Tento muž má čo vysvetľovať. Polícia Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po mužovi na záberoch. Podľa polície ide o vyšetrovanie trestného činu poškodzovania cudzej veci.

Muž na záberoch by mohol objasniť skutok, ku ktorému došlo v priestoroch predajne v obchodnom centre na ulici Mlynské nivy. Páchateľ mal podľa polície prísť k televízoru a silou stlačiť displej tak, že došlo k jeho poškodeniu. Displej televízie následkom zásahu páchateľa popraskal a zostal poškodený.

Týmto konaním muž spôsobil predajni škodu vo výške 1 478,99 eur. Polícia tak vyzýva občanov, aby poskytli akékoľvek informácie k totožnosti muža na priložených fotografiách, k jeho súčasnému pohybu alebo pobytu. Môžete tak urobiť prostredníctvom bezplatného čísla polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk