Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Cc2017_ 492 of 788 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
28. októbra 2018 Podujatia a akcie Bratislava od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

CPS Summit privíta lídrov centier podnikových služieb

Zvyšujúci sa dopyt po kvalifikovaných zamestnancoch, efektivita, automatizácia či digitalizácia. Aj o týchto problémoch sa bude diskutovať počas dvojdňového summitu, ktorý je najvýznamnejším podujatím pre vedúce osobnosti Centier podnikových služieb (CPS) na Slovensku a v Českej republike.

Návštevníkov čaká desať zaujímavých rečníkov, pútavé prezentácie, networking a prehliadky dvoch inšpiratívnych centier. CPS summit sa uskutoční v utorok 20. a v stredu 21. novembra v Bratislave. Desiatky centier podnikových služieb zamestnávajú na Slovensku viac ako 35-tisíc ľudí a zároveň prispievajú k stabilizácii zahraničných firiem u nás a k zvyšovaniu ich pridanej hodnoty. Ide o špecializované pobočky spoločností, ktoré preberajú niektoré ich činnosti s cieľom vyššej efektivity.

Tento sektor u nás postupne rastie a v budúcnosti sa môže približovať aj dominantnému automobilovému priemyslu. No podobne ako iné firmy, aj centrá podnikových služieb narážajú na problémy. Cieľom novembrového CPS summitu je vytvoriť platformu pre ich predstaviteľov, kde o nich môžu spoločne diskutovať, inšpirovať sa príbehmi kolegov z praxe a získať nové odporúčania.

Cfosk2017_ 967 of 974.jpg

Jedinečný program sa začína dvoma prehliadkami centier zdieľaných služieb. „Počas prvého dňa si návštevníci pozrú nové CPS spoločnosti Deutsche Telekom Services Europe v Steine a inšpiratívne priestory spoločnosti CBRE na Staromestskej ulici v budove UNIQ. Zaujať môže aj to, že táto firma stojí za projektom Office Roka,“ hovorí Roman Slovinec, riaditeľ spoločnosti EBCG, ktorá summit organizuje. Zatiaľ čo témou prvého dňa bude fenomén Smart WorkSpace, pokračovanie konferencie bude venované oblastiam pracovnej sily, jej kvality, efektivite a inováciám.

Cc2017_ 492 of 788.jpg

EBCG organizuje medzinárodné konferencie už niekoľko rokov a aj na tohtoročný CPS summit prilákal množstvo zaujímavých mien. O vodcovstve a atribútoch skutočného lídra bude rozprávať Branislav Berec, šéf špeciálnych operácií globálnych zdieľaných služieb spoločnosti OSRAM; tému firemnej kultúry zase predstaví David Mansfeld, generálny riaditeľ Johnson & Johnson. Pozvanie prijala aj riaditeľka Inštitútu finančnej politiky Lucia Šrámková, finančná riaditeľka NESS Technologies Zuzana Želinská a mnohí iní.

Zaujímavosťou bude aj možnosť diskutovať s vybranými rečníkmi za okrúhlym stolom. Môžu si vybrať svoju obľúbenú tému a prebrať ju do hĺbky, alebo sa medzi jednotlivými stolmi presúvať,“ dopĺňa Slovinec. Debaty budú viesť vedúci predstavitelia firiem Covestro, Lenovo, NESS Technologies a sdbs. Prezentácie a diskusie na pódiu doplnia prestávky na networking, koncert speváčky Ingrid Bezákovej spojenú s afterpárty.
Ceo_2018_ 503 of 787.jpg

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X