Čudák v Mlynskej doline: Chodí popod okná internátov a "niečo" hľadá

čudák na internátoch
Foto: Gettyimages, Facebook/ Mladosť ~ Šturak ~ Átriaky ~ Manželáky - koláž Bratislavadeň

Mladík stál pod oknami aj 15 minút. Vedenie internátov vraj už tento prípad rieši s políciou.

Ak bývate na internátoch v Mlynskej doline alebo tam máte priateľov, ktorých navštevujete, zbystrite pozornosť. V areáli sa potuluje už nejakú dobu čudák, ktorý nepôsobí dôveryhodne a eviduje ho už aj polícia.

Príspevok na sociálnej sieti uvádza, že dotyčný môže mať okolo 25 rokov. Keď ho študenti konfrontovali, čo robí pod oknami, odpovedal, že niečo hľadal. Na mieste stál niekoľko minút, kým si ho niekto všimol.

„Chodil popod všetky okná na bloku C a keď šlo auto alebo niekto okolo, tak sa skryl pod schody,“ opísali študenti. Privolaní pracovníci bezpečnostnej služby mladíka chytili. Policajti o mužovi vedia a tvrdia, že ide o známu triedu.

V diskusii Ján Infošuty Šutý spresnil, že muž pozerá do okien alebo sleduje niekoho, keď sa prezlieka. Mal vraj aj masturbovať.

Pán Milan osobne stretol čudáka na parkovisku pred internátom. Vypýtal si od Milana cigaretu a pôsobil dojmom, že na niekoho čaká. Pani Mima ho videla už pred rokom, no jej priateľ na muža skríkol a odvtedy sa dlhšie neukázal.

čudák na internátoch
Muža stihli pod oknami vyfotiť. Foto: Facebook/ Mladosť ~ Šturak ~ Átriaky ~ Manželáky

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk