Ďalší pobodaný muž v Bratislave: Bodnými ranami skončila hádka dvoch mužov

Muž putá polícia zatknutie pohorsenie
Foto: ilustračné, GettyImages

Večerný konflikt na Poštovej takmer skončil tragicky, keď jeden muž utrpel bodné poranenia hrudníka po konflikte s iným mužom. Podrobnosti o udalosti vám prinášame v tomto článku.

Vo štvrtok 14. marca večer riešila polícia opäť dramatický prípad, v centre pozornosti bol opäť bodnutý muž. Policajná hliadka bola privolaná na Poštovú ulicu v Bratislave, kde odohral dramatický incident. Informoval o tom portál tvnoviny.sk.

Konflikt medzi dvoma mužmi eskaloval do fyzickej konfrontácie. Jeden z mužov, 41-ročný Michal, utrpel bodné poranenia hrudníka a musel byť okamžite prevezený do nemocnice v bratislavskom Ružinove.

Podľa vyjadrenia hovorkyne Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Petry Klimešovej pre portál, na miesto bola vyslaná ambulancia RLP. Záchranka muža s otvorenou ranou hrudníka preniesla do nemocnice.

Momentálne je muž hospitalizovaný a jeho stav je vážny. Podozrivý útočník z miesta ušiel, avšak v krátkom čase ho polícia vypátrala. Ako informovala policajná hovorkyňa Jana Šimunková, 32-ročný muž bol vypátraný v chatkovej oblasti v Petržalke.

Útočníka previezli na policajný útvar, kde s ním boli vykonané potrebné úkony. Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví v súbehu s trestným činom výtržníctva.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk