Ďalší zo série zábavných večerov Radosť byť seniorom sľubuje zaujímavý program s neobyčajnými hosťami

zabavny-vecer-seniori-udalost-bratislava-stale-dobri-gettyimages.jpg
Ilustračná foto: GettyImages

Nezisková organizácia Stále dobrí pozýva Bratislavčanov v najlepšom veku na ďalší zo série zábavných večerov Radosť byť seniorom.

Tentokrát bude opäť všetkých návštevníkov čakať program s atraktívnymi hosťami a užitočnými informáciami v elegantnom prostredí hotela Carlton. Nezabudnite si zapísať, že zábavný večer sa uskutoční v nedeľu 14. apríla o 16.00 hod. Večer moderuje ambasádorka podujatia Iveta Malachovská.

Program otvorí prednáška uznávaného odborníka v oblasti medicíny a záchranárstva Viliama Dobiáša, dlhoročného prezidenta Slovenského Červeného kríža. Módna žurnalistka Dana Lapšanská sa podelí o rady, ako jednoducho a nápadito vytvoriť zo starého oblečenia nové módne a praktické kúsky. Nezostane však len pri slovách, predstaví aj originálnu kolekciu z prešitého oblečenia. Za ňou stojí štýlový second hand NOSENE, ktorý z predaja noseného oblečenia pomáha obetiam domáceho násilia.

Večer pre seniorov uzavrie talk show Na slovíčko. Na kus reči sa tento raz zastaví scenáristka, režisérka a spisovateľka Mariana Čengel-Solčanská, autorka aktuálneho knižného hitu Generál M. R. Štefánik, režisérka filmu Únos, či Legenda o Cypriánovi. Spoločnosť jej bude robiť hokejová legenda Jožko Golonka. „Večer ponúka príjemné ľudské prepojenia, zážitky, silné príbehy. Témy sme vyberali tak, aby zaujali a okrem zábavy priniesli aj využiteľné informácie,“ približuje koncept večera jeho autorka Soňa Deglovičová.

Zábavný program Radosť byť seniorom šíri posolstvo organizátora, že hoci seniori nie sú najmladší, sú Stále dobrí. Pre aktívnych seniorov pripravujú rôzne zaujímavé kultúrne, vzdelávacie a športové aktivity. Z bohatej ponuky si veľkú popularitu získala Tančiareň, či literárne a hudobné večery v Berlinke. Vyhľadávanými sú aj komentované prehliadky aktuálnych výstav v Slovenskej národnej galérii, prehliadky mesta s výkladom, ale aj poznávacie vychádzky do prírody a populárny nordic walking. V spolupráci s Domom Quo Vadis organizuje pravidelné prednášky lekárov a iných odborníkov na rôzne užitočné témy týkajúce sa seniorov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk