10 celebrít, ktorých život ukončila tragédia

Lisa "Left Eye" Lopes

Myslíme si o nich, že majú všetko, ale opak je často pravdou. Tu je niekoľko príkladov ľudských tragédií.

Ani hviezdy nie sú imúnne voči nešťastiu. Pozrite si len malú vzorku tých, ktorých život ukončila tragédia.

Natalie Wood
Natalie Wood

Natalie Wood, rusko-americká herečka, ktorá zomrela vo veku 43 rokov. Do roku 2012 sa predpokladalo, že sa utopila nešťastnou náhodou. Potom sa však vyšetrovanie kvôli viacerým nejasnostiam obnovilo a jej prípad je stále nevyriešený.  Herečka bola vydatá za herca Roberta Wagnera a jej smrť zostáva záhadou.

Sonny Bono
Sonny Bono

Sonny Bono utrpel smrteľné zranenia počas lyžovačky v blízkosti South Lake Tahoe v Kalifornii. Spolu s manželkou Cher tvorili populárne spevácke duo, kým vo veku 62 rokov jeho život neukončilo toto nešťastie.

Anissa Jones
Anissa Jones

Anissa Jones, detská hviezda, ktorú zabila sláva. Jones sa ako osemročná preslávila úlohou Buffy v situačnej komédii Family Affair. Zomrelaako osemnásťročná na predávkovanie drogami.

John Candy
John Candy

John Candy, známy ako komediálny herec, ktorý si zahral v mnohých filmoch. Zomrel vo veku 43 rokov. Príčinou smrti bol srdcový infarkt, ktorý dostal počas spánku.

Lisa

Lisa „Left Eye“ Lopes zomrela pri automobilovej nehode v Hondurase vo veku 30 rokov. Mladá hviezda dostala v zákrute šmyk a aby zabránila zrážke s protiidúcim autom, zvrtla volant mimo cestu. To sa jej stalo osudným.

Phil Hartman
Phil Hartman

Phil Hartman, osobnosť milovaná fanúšikmi a priateľmi. Nikto neveril, že jeho život ukončí tragédia. Štyridsaťdeväťročného Hartmana zastrelila počas spánku jeho žena Brynn. O niekoľko hodín neskôr spáchala samovraždu.  K tomuto činu ju vraj doviedlo užívanie drog a psychické problémy, s ktorými dlhší čas bojovala.

Heath Ledger
Heath Ledger

Heath Ledger zomrel vo veku 28 rokov. Príčinou smrti bola nevhodná kombinácia liekov na predpis. Táto smrteľná dávka viedla k zástave srdca. Vyšetrovanie vylúčilo zavinenie cudzej osoby.

Lisa
www.starfluff.com

Smrť legendárneho Michaela Jacksona bola rovnaká ako jeho život. Plná rozporov a vnútorných kríz. Zomrel za záhadných okolností na predávkovanie liekmi, ktoré mu predpisoval jeho osobný lekár.

Aaliyah
Aaliyah

Aaliyah bola populárna speváčka, herečka a modelka, ktorá zomrela vo veku 22 rokov počas leteckej havárie na Bahamách. Jej rodina následne zažalovala Blackhawk Airlines. Spor skončil mimosúdnou dohodou.

Alfalfa Switzer
Alfalfa Switzer

Carl Switzer sa preslávil ako dieťa vo filme Our gangJehosmrť je bizarný príbeh, v ktorom ide o 50 dolárovú odmenu za strateného poľovného psa. Switzera zastrelil Moses „Bud“ Stiltz počas boja o peniaze. Mal len 31.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk