Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žena, pery, kráska, beauty
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
5. júna 2018 LifestyleSex a vzťahy od Milota MezeiováSITA

10 nebezpečných ľudských upírov, ktorým sa treba vyhnúť

Prečítajte si o desiatich toxických ľuďoch, ktorým by ste sa radšej mali vyhnúť, lebo sa časom stanete jedným z nich.

Pesimisti

Sú to negatívne zmýšľajúci ľudia, ktorí dokážu svojim negativizmom a pesimizmom nakaziť aj svoje okolie. Doslova z vás vysajú energiu. Pesimisti vždy vidia pohár s vodou poloprázdny a svoj strach a obavy sa im darí úspešne dávkovať aj do vašej mysle.

Závistlivci

Závistliví ľudia nebudú nikdy spokojní s tým, čo majú. Ak ste obklopení takýmto typom ľudí, alebo ich zamestnávate, môže to byť pre vás nebezpečné. Nielenže nedokážu mať potešenie zo svojho úspechu, ale dokonca zničia i vaše sebavedomie tým, že ustavične zľahčujú aj vaše úspechy. Po čase si začnete myslieť, že ste nula.

Klebetníci

Ľudia roznášajúci klebety majú potešenie z nešťastia ostatných ľudí. Zo začiatku sa vám síce môže zdať zábavné, ak riešite súkromie iných, či ich prešľapy, no po čase to začne byť únavné. Budete sa z toho cítiť zle a ublížite tým mnohým ľuďom. A aj sebe.

Obete

Tento typ je ťažké rozoznať, pretože s ním najskôr súcitíte. Časom sa ale ukáže, že obete sú v nejakom probléme stále. Títo ľudia sa dokážu šikovne zbaviť akejkoľvek zodpovednosti, a to tak, že z každej prekážky, na ktorú narazia, robia ešte väčší problém a zo seba obeť, ktorá za nič nemôže. Ťažké časy nepovažujú za príležitosť, z ktorej sa môžu poučiť a posunúť sa ďalej. Naopak, je to pre nich výhovorka.

Citlivky

Niektorí ľudia nemajú žiadnu kontrolu nad svojimi emóciami. Takéto osoby vás môžu nakaziť svojimi pocitmi a zväčša sú presvedčení o tom, že za ich nešťastie môžete práve vy. Citlivky je ťažké dostať zo svojho života, pretože nedostatok kontroly, ktorý majú nad svojimi emóciami, spôsobuje, že kvôli nim máte výčitky svedomia.

Egocentrickí

Do seba zahľadení ľudia vás stiahnu dole pomocou odstupu, ktorí si udržujú od ostatných. Väčšinou poznáte, keď sa ocitnete v ich spoločnosti, pretože sa začnete cítiť osamelí. Ostatných považujú iba za prostriedok, ako si zvýšiť sebavedomie.

Manipulátori

Manipulátori vysávajú vašu energiu a čas a robia to pod maskou priateľstva. Vysporiadať sa s nimi je zložité, pretože sa často tvária ako vaši priatelia. Dobre poznajú, čo máte radi a čo vás robí šťastnými a patrične to zneužívajú, aby vás mohli ovládať. Manipulátori od vás vždy niečo chcú a keď sa zamyslíte nad vašim vzťahom, ste to len vy, kto v ňom dáva.

Skazení

Sú to ľudia, ktorým robí potešenie bolesť a utrpenie iných. Budú sa vás snažiť raniť, skaziť vám náladu alebo od vás niečo získať, inak im budete ľahostajní.

Odsudzujúci

Tento typ rád hodnotí a rýchlo vám povie, čo je a čo nie je cool. Pozná spôsob, ako vám znechutiť veci, ktoré máte radi. Namiesto toho, aby iných ocenili alebo sa od nich niečo naučili, pozerajú na nich z vrchu a odsudzujú ich.

Arogantní

Arogantní ľudia sú pre vás stratou času, pretože všetko čo robíte, berú ako osobnú výzvu.  Arogancia je falošné sebavedomie a vždy maskuje veľkú neistotu.

Odporúčané

K téme

10 stratégií, ako dostať chlapa do chomúta Muži nepodvádzajte: Hrozí vám infarkt!

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.