10 znakov, že žijete so sukničkárom

Img_2469.jpg
Aiden Brady Instagram

Cítite to hlboko v kostiach, prenasledujú vás pocity, ale nechcete si to priznať. Už aj vrabce na streche a lastovičky na drôtoch si to štebocú, len vy to nevidíte. Ženská prozreteľnosť dokáže byť veľmi sofitikovaná a väčšinou neklame.

Kamarátky sa vám začali vyhýbať, lebo vám nevedia a nechcú povedať pravdu do očí. Susedia sa vám stránia, lebo vás nechcú konfrontovať s realitou. So skutočnosťou, ktorá tak veľmi bolí.
Ale je načase si priznať pravdu. Len tak sa viete posunúť v živote ďalej.

Všimli ste si u svojho muža tieto zmeny?

Je načase zbystriť pozornosť, zaostriť zrak, vyslať na prieskum senzory.

Ak váš muž robí aspoň 3 z týchto vecí, treba sa mať na pozore:

1. Podozrivo dlho zostáva v práci, do práce chodí aj v sobotu a nedeľu
Nečakane sa spustil v kancelárii alarm, pokazil kotol, alebo pánty na vchodových dverách. Váš muž je vždy ochotný ísť pomôcť, aj keby mal vstať o polnoci z postele. Doba odstránenia závady je vždy viac ako dve hodiny. A vy ho márne čakáte v posteli.

2. Zrazu začal cvičiť
Je jedno, či sú to činky, bicykel, korčule alebo fitness. Doteraz nikdy nedbal o svoju postavu, zrazu mu začalo na nej záležať. V tom niečo bude. Respektíve niekto. Najpravdepodobnejšie ženského rodu.

3. Mení šatník
Doteraz nikdy nenosil ružovú, zrazu začal meniť farby, do ktorých sa oblieka. Pochmúrnu sivú a tmavomodrú vystriedala oranžová a ružová. Zmena farieb šatníka odráža zmenu nastavenia mysle. Len tak z ničoho nič a pre nič za nič to nebude.

4. Zrazu chodí venčiť psa
Pes doteraz bezprízorne pobehoval po záhrade, alebo ležal v peliešku. Po x-rokoch si váš muž na neho spomenul a podozrivo často ho chodí venčiť do neďalekého parku.

5. Hesluje si mobil
Nič nenecháva na náhodu. Mobilný telefón má zaheslovaný lepšie ako Da Vinciho kód. Dokonca jednotlivé aplikácie a chaty majú samostatné heslá. Pre prípad, že by ste sa mu tam vlámali.  O fotkách a galériách už ani nehovoriac. Nechce predsa, aby ste videli šteklivé fotky jeho mužstva, ktoré posiela svojmu fun clubu.

6. Zrazu je chorý a našiel obetavú „doktorku“, ktorá sa o neho stará
Nemocničné a doktorské prostredie je považované za najviac promiskuitné. Okrem toho každý chlap sníva o tom, ako ho bude sestrička v sexy minisukničke ošetrovať a starať sa o neho.
O to lepšie, ak je to doktorka, ktorá je slobodná matka a prehlasuje ju za svoju starú známu. Zrazu má milión novoobjavených diagnóz a chodí k nej na privátne vyšetrenia a injekcie. Tie netrvajú ako štandardne pár minút, ale niekoľko hodín. Vtedy v zásade nedvíha telefón. Liečba je samozrejme siahodlhá a trvá pár mesiacov. Lepšie je nepopustiť uzdu fantázii. Inak sa zbláznite.

7. Pánske jazdy a dovolenky 
Doteraz chodil na dovolenky s vami, zrazu sa tu objavujú pánske jazdy. Cyklistické výlety, výlety do hôr, potápanie. Po zložení posádky podľa pohlavia radšej nepátrajte.

8. Chcem byť sám
Väčšiu haluz veda o zahýbaní nepozná. Doteraz chodil všade s vami, zrazu chce „byť sám.“  Chce si „utriediť myšlienky“, oddýchnuť si od všetkého a všetkých, čítať si, robiť na chalupe, nikoho nevidieť a nepočuť. A potom sa dozviete od susedov, že tam bol s nejakou blondýnkou.

9.  Chodí pravidelne do kina
To chodil aj predtým, ale nie tak často, na tak dlho a tak neskoro večer. Predtým radšej pozeral televízor, teraz chodí do kina. Musí vidieť všetky premiéry. Asi má mladšiu partnerku, s ktorou sa rád ukazuje. A jej rád ukazuje, akého má mladého ducha.

10. Príliš dbá o svoju hygienu a voňavkuje sa
Tvári sa, že ide do potravín pre banány o 9-tej večer. Predtým si dá sprchu a navoňavkuje sa ako stará kurtizána. Nemusíte byť pani Colombová, aby vám doplo, ktorá bije. Musí to byť sexi kosť, keď sa zrazu takto o seba stará.

Ak ste doteraz tieto veci len tušili a báli sa ich priznať a pozrieť im do očí, vedzte, že čím skôr začnete čeliť realite, tým skôr nájdete svetlo na konci tunela. Aj keď cesta k tomu svetlu býva často tŕnistá.

Nájdite v sebe silu tieto veci a situácie riešiť, pýtať sa na ne, konfrontovať. Je stále veľa žien medzi nami, ktoré nechcú čeliť realite, boja sa odpovedí a zistení. Ale o to viac len odďaľujú svoje šťastie, predlžujú svoje trápenie a odsúvajú riešenie.

Emma Green

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk